توری نسوز | خرید توری نسوز | فروش توری نسوز


اگر بخواهیم از نظر فنی تعریف کنیم باید بگوییم که ” توری نسوز ” عبارت می باشد از یک ساختار بافندگی که در آن الیاف به شکل جفت جفت در کنار یک دیگر قرار داده شده و پس و پیش از هر تار و پود به شکل مقطعی رده شده اند تا الیاف بافته شده را به شکل محکم در جای خود نگه دارد . این شکل ساختار بافندگی به الیاف یک نوع پیوستگی و پایداری می دهد که هنگام به کار بردن الیاف عالی که بافتی آزاد دارند از اهمیت برخوردار می باشد . گرچه ، این ساختار را می شود با هر نوع الیاف با هر وزنی استفاده کرد .

کاربرد و شکل های مختلف توری نسوز

در آغاز جنس ساخت توری از ابریشم بود و در رابطه با البسه مورد استفاده قرار می گرفت . حال استفاده از آن به منظور چیز های متنوعی می باشد همانند با توری های پزشکی برای اهداف پزشکی و نیز توری نسوز برای اهداف ویژه و به خصوص . هنگامی که توری برای زخم بندی در پزشکی استفاده می شود جنس ساخت آن معمولا از نخ می باشد . توری به خصوص به منظور پوشاندن زخم هایی که ممکن است سایر الیاف به زخم بچسبند یا سبب سوزش و آزردگی آن شوند ، بسیار مناسب می باشد . تعداد زیادی از توری / گازهای پزشکی مدرن با فیلم پلاستیکی متخلخلی همانند با تلفا یا polyblend پوشانده شده اند که از تماس مستقیم گاز با زخم ممانعت و چسبندگی به زخم را به مقدار حداقل می رساند . هم چنین آن را می شود با یک مخلوط کرمی ، ضخیم از اکسید https://vgrmalaysia.net/ روی و کالامین اشباع کرد تا زخم سریع تر خوب شود .

هم چنین می شود توری ها را از فلز ساخت که توری نسوز یک مثال در این رابطه می باشد . توری نسوز در بالای چراغ بونزن قرار داده می شود و یا از توری نسوز در یک چراغ ایمنی ( یا چراغ معدن همانند با چراغ های نفت سوز ) یا برق گیر یا به عنوان حصار استفاده می شود .

 

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


  در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

   

  نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

  آدرس ایمیل شما (الزامی)

  شماره تماس شما (الزامی)

  نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

  پیام شما