ارائه دهندگان این محصول


شرکت مرک Merck مواد شیمیایی مرک با تکنولوژی بالا (مواد کار) و ابزارها و وسایل علوم زندگی (مرک میلی پور) را کشف و تولید می کند. مواد شیمیایی مرک (مواد کار) کریستال های ماده برای صفحه های نمایش LC را نمایان می کند (مرک یک رهبر بازار جهانی در کریستال های مایع هست)؛ مواد LED برای چراغ و لامپ ها، مواد OLED برای لامپ ها و صفحه های نمایش، و مواد کاربردی برای پانل های خورشیدی است. آن نیز رنگ دانه های مؤثر را با ترکیبات فعال و قیف های پُرکن را برای صنایع غذایی و شیمیایی و داروسازی ، و همان قدر رنگدانه های مؤثر را برای روکش، رنگ و پلاستیک ها می سازد. مرک میلی پور تکنولوژی ها، ابزار و وسایل و مواد شیمیایی مرک گرید آزمایشگاهی را برای تحقیقات علوم زندگی و همین طور برای تولید دارویی و بیوتکنولوژی ارایه می دهد.

کاتالوگِ مواد شیمیایی مرک

حیطه یا رنج کامل مواد شیمیایی مرک

از اولین دسته مواد شیمیایی مرک که به طور کامل مناسب برای کاربرد انفرادی تان هست مزیت ببرید! درجه های کیفیت گوناگون مواد شیمیایی مرک، مثلاً، برای اسیدها و نمک ها، سوپراپور و اولتراپور برای کمک در رسیدن به امیال تان طراحی شده اند. چه شما نیاز به برآورده کردن استانداردهای بین المللی، پیروی از مقررات ایمنی، نیاز به مقدارهای کم یا زیاد داشته از مواد شیمیایی مرک باشید، یا دارای یک کاربری منحصر به فرد باشد، به شما در یافتن محلول ایده ال در حیطه تولید یا محصول اطمینان می دهد.

هرچه آشکارسازی ابزاری حساس تر باشد، مهم تر است. آن برای استفاده کردن معرف های آزمایشگاهی خیلی خاص است. خطاهای سیستم ایجاد شده به وسیله ناخالصی های در مواد شیمیایی مرک کمکی برای توصیف کردن مشکل اند. مرک میلی پور دارای یک محدوده ای از استانداردها و معرف ها و مواد شیمیایی مرک آزمایشگاهی برای برآورده کردن تمام شرایط خلوص است. لطفاً استانداردهای مجاز برای کالیبراسیون یا درجه بندی ابزاری چون تیترازول ، تیتریپاک و تیتریپور را کشف کنید.

کارخانه های مواد شیمیایی مرک در دارمستادت کریستال های مایع، مواد OLED، فرآورده هایی برای ساخت سلول های خورشیدی و اکتیوهای آرایشی را تولید می کنند، آنها نیز محصولاتی را برای کشف و ساخت دارو، به همراه معرف ها و مواد شیمیایی مرک و کیت های تست برای صنایع، آنالیزهای محیطی و تحقیقاتی تولید می کنند. این سایت یکی از مراکز تحقیقات جهانی برای تجارت مواد شیمیایی مرک است.

رنج یا محدوده مواد شیمیایی آزمایشگاهی مان از معرف های آزمایشگاهی استفاده - عمومی و کلی، چون آنتی بیوتیک ها، پاک کننده ها، بافرها، رنگ ها و سوبسترات ها گرفته، تا آنالیز مواد بیوشیمی خاص، چون پروپ های هدف خاص، آنتی بادی ها، عامل های بلاتینگ وسترن، مهارکننده و بازدارنده های مولکول کوچک و اکتیواتورها یا فعال کننده ها، مکمل های کشت سلول، معرف های آزمایشگاهی خالص سازی پروتئین، ابزارهای بیولوژی مولکولی و کیت های رنگ آمیزی می باشند.

ایمنی محصولات و فرآورده ها و کاربردهای کلی

استفاده از محصولات و فرآورده های طبیعی تا جایی که ممکن است، تأیید مواد شیمیایی مرک برای بالاترین کیفیت استانداردها کار روزانه تان را نه تنها ایمن و بی خطرتر می کند بلکه ساده تر می شود. این قسمت اصلی و اساسی نمونه غیرآلی شامل خشک کن یا نم گیرهای شیمیزورب برای مایعات آتش گیر، پاک کننده های آزمایشگاهی EXTRAN ، عامل های خشک کن و نشانه گذارها، و همانقدر محصولاتی برای جذب، تصفیه یا فیلتراسیون و تهیه نمونه و خالص سازی محصول یا فرآورده می شود.

کاتالوگِ مواد شیمیایی مرک

معرف های آزمایشگاهی غیرآلی مرک

مرک میلی پور بیشترین اهمیت را به بیشترین و بالاترین کیفیت، کمترین ناخالصی و شمار زیادی از پارامترهای محصول هر مواد شیمیایی مرک ، محصول و فرآورده داده است. از مرحله کشف تا تحویل مواد شیمیایی مرک شرکت مرک بیشترین مراقبت را برای به دست آوردن کیفیت برجسته کرده است، به خصوص در حیطه حساس معرف های آنالیزی. برای استفاده در آنالیز شیمیایی Wet به همراه با و بر طبق ACS و مشخصه های Reag. PhEur مناسب و بهینه بوده، معرف ها و مواد شیمیایی مرک را می توانید با اطمینان به کار ببرید . آنچه که شما از معرف های غیرآلی مرک میلی پور توقع دارید.

کاتالوگِ مواد شیمیایی مرک

قیمت مواد شیمیایی مرک

برای اطلاع از قیمت مواد شیمیایی مرک merck می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

دیدگاه ها بسته شده است