ادتا یا edta | ادتا مرک | edta مرک | فروش ادتا | خرید edta
ژانویه 2, 2016
سالیسیلیک اسید | فروش سالیسیلیک اسید | خرید سالیسیلیک اسید
ژانویه 2, 2016

پروپانول آزمایشگاهی | ایزوپروپیل الکل | فروش پروپانول آزمایشگاهی | خرید پروپانول | قیمت پروپانول

ارائه دهندگان این محصول


1 – پروپانول یک الکل نوع یک با فرمول CH3CH2CH2OH است ( گاهی اوقات به صورت PrOH یا n-PrOH نشان داده می شود ) . این مایع بی رنگ هم چنین به عنوان propan-1-ol, 1-propyl alcohol, n-propyl alcohol و n-propanol شناخته می شود . پروپانول ایزومر ایزو پروپانول است . به طور طبیعی در مقادیر اندک در طول بسیاری از فرآیند های تخمیر تولید و به عنوان یک حلال در صنعت دارویی به طور کلی در رابطه با رزین ها و استر های سلولزی ، به کار گرفته می شود .

ویژگی های شیمیایی پروپانول

1 – پروپانول واکنش های معمولی یک الکل نوع یک را نشان می دهد . بنابراین می تواند به هالید های قلیایی تبدیل شود ، به عنوان مثال فسفر قرمز و یودین یک محصول 80 درصدی n-propyl iodide تولید می کنند در حالی که PCl3 با کاتالیزور ZnCl2 1-chloropropane را تولید می کنند . واکنش با استیک اسید در حضور یک کاتالیزور ZnCl2 تحت شرایط فرآیند استری شدن فیشر پروپیل استات تولید می کند ، در حالی که رفلاکس پروپانول در طول شب با اسید فورمیک به تنهایی می تواند یک محصول 65 درصدی پروپیل فرمات تولید کند . اکسیداسیون 1 – پروپانول با Na2Cr2O7 و H2SO4 تنها یک محصول 36 درصدی از پروپیونالدهید تولید می کند و بنابراین این نوع روش های واکنش محصول دهی بالا با استفاده از PCC یا اکسیداسیون Swern پیشنهاد می شوند . اکسیداسیون با اسید کرومیک باعث تولید اسید پروپیونیک می شود .

ایزوپروپیل الکل

ایزوپروپیل الکل ( نام IUPAC آن propan-2-ol ) که هم چنین ایزو پروپانول یا دی متیل کربینول نامیده می شود ترکیبی با فرمول شیمیایی C3H8O یا C3H7OH یا CH3CHOHCH3 است ( اغلب اوقات به صورت i-PrOH نشان داده می شود ) . ترکیب شیمیایی اشتعال پذیر ، بی رنگ با بوی تند و قوی است . از آن جایی که یک گروه پرویل با یک گروه هیدروکسیل متصل است ، این ساده ترین نمونه از یک الکل نوع دوم است ، که در آن اتم کربن الکل به دو اتم کربن دیگر متصل است ، در نتیجه گاهی اوقات به صورت (CH3)2CHOH نشان داده می شود . ایزوپروپیل الکل یک ایزومر ساختاری از 1- پروپانول است . کاربرد های متنوع صنعتی و خانگی دارد .

کاربرد های پروپانول آزمایشگاهی

پزشکی

الکل دناتوره شده ، ضد عفونی کننده ی دست و پد های ضد عفونی کننده معمولا دارای یک محلول 60 تا 70 درصدی از ایزوپروپیل الکل در آب هستند . آب به منظور باز کردن منافذ غشائی باکتری ها مهم است که به عنوان یک دریچه ی خروجی داخلی برای ایزوپروپیل عمل می کنند . یک محلول 75 درصدی v/v در اب ممکن است به عنوان ضد عفونی کننده ی دست استفاده شود . ایزوپروپیل الکل به منظور یک خشک کننده ی آب برای جلوگیری از التهاب گوش خارجی ، که به اسم گوش شناگر معروف است ، استفاده می شود .

آزمایشگاه

به عنوان یک نگهدارنده ی زیستی نمونه ، ایزوپروپیل الکل یک جایگزین غیر سمی نسبی برای فرمالدهید و سایر نگهدارنده های سنتزی فراهم می کند . محلول های 70 تا 99 درصد ایزوپروپیل الکل به منظور محافظت از نمونه ها مورد استفاده قرار می گیرند .

ایزوپروپیل الکل اغلب اوقات در استخراج DNA به کار گرفته می شود . به محلول DNA بعد از سانتریفیوژ کردن DNA به منظور تبدیل DNA به رسوب به شکل یک گلوله ( پلت ) اضافه می شود . این کار امکان پذیر است چون DNA در ایزوپروپیل الکل حل نمی شود .

 

قیمت پروپانول آزمایشگاهی

برای اطلاع از قیمت ایزوپروپیل الکل می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

  • امتیاز کلی
  • Rated 5 stars
    5 / 5 (1 )
  • امتیاز شما


دیدگاه ها بسته شده است