◄فرمِ ثبتِ درخواست

برای خرید یا اطلاع از قیمت هود شیمیایی آزمایشگاهی می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

 

یکی از انواع مختلف سیستم های تهویه ، هود بخار یا هود شیمیایی است که وظیفه ی اصلی آن بیرون دادن گاز ها ، بخار ها ، دود ها ، گرد و غبار و ذرات معلق شیمیایی موجود در هوا می باشد . این هود ها هم چنین نقش حامل فیزیکی بین آزمایشگاه و واکنش ها را بر خود می بینند و نسبت به ریختن مواد شیمیایی آزمایشگاهی ، آتش سوزی ها و واکنش های غیر قابل کنترل یک نوع تدبیر امنیتی لحاظ می شوند .

بخار های شیمیایی خارج شده ای که در اتمسفر بار ها رقیق می شوند بر روی سیستم سلامت انسان اثر ناچیزی می گذارند.

هنگامی که نگرانی های محیطی از اهمیت برخوردار می باشند ، یک سیستم استخراج که اغلب اوقات نام اسکرابر را دارد نصب می شود تا اکثر بخار ها از جریان هوای خروجی حذف شوند .

عملکرد های هود شیمیایی یا هود بخار به واسطه ی حفظ یک فشار نسبتا منفی در بخش درونی هود به منظور ممانعت از فرار هر نوع آلاینده است در حینی که هوا از میان منفذ هود با یک سرعت ثابت کشیده می شود .

شکل های مختلف هود های شیمیایی

  • هود شیمیایی برای مصارف کلی در بالای پیشخوان
  • هود شیمیایی آب مقطر گیری

 

از ویژگی های یک هود بخار آب مقطر گیری ارتفاع کم روی سطح کار است که منجر به قرار دادن ارتفاع بیشتر به منظور کار در اختیار اپراتور می باشد . چنین چیزی اجازه به نصب تجهیزات مرتفع آب مقطر گیری و سوار کردن آن می دهد .

هود شیمیایی پرکلریک اسید

واکنش بین پرکلریک اسید با مواد عالی بسیار شدید است . یکی از خصوصیات پرکلریک اسید خشک شده نیز خاصیت شدید انفجاری می باشد . در نتیجه برای جلوگیری از رسوبات نمکی پرکلریک نیاز به هود های شیمیایی پرکلریک اسید می باشد که درون خود سیستم های داخلی شستشو در آب دارند .

هود شیمیایی رادیو ایزوتوپ

ساخت هود بخار رادیو ایزوتوپ به منظور حفاظت از کاربران در برابر مواد رادیواکتیو است . شیوه ی ساخت آن ها به نوعی بوده است که وزن صفحات محافظتی سربی را تحمل کنند و هم چنین احتمال این وجود دارد که دارای منفذ های محکم شده با سرب باشند .

هود شیمیایی هضم اسید

هود بخار هضم اسید در خود پوشش های داخلی ویژه ای دارند که جنس آن ها از مواد مقاوم به اسید می باشد به عنوان مثال دارایPVC غیر پلاستیکی شده . برای کاربرد های هضم اسید که نیاز به کار در دمای بالا دارند دیگر مواد نظیر PVDF ممکن است استفاده شوند .

هود شیمیایی قرار گرفته روی کف

استفاده از این نوع هود بخار در رابطه با کار هایی است که نیاز به دستگاه های بزرگ دارند . همان طور که نام آن ها اشاره دارد ، نصب این هود ها روی زمین بدون نیاز به هر گونه سطح کاری صورت می گیرد .

هود شیمیایی آموزشی

ساختار یک هود شیمیایی از 4 جناح تشکیل شده است که جنس آن ها از شیشه ی نشکن می باشد ، و استفاده از این هود بخار در مجموعه های آموزشی است تا دانش آموزان به راحتی تمامی جنبه های مختلف عملکرد معلم خود را در آن مشاهده کنند و به دنبال آن کارآیی آموزش در آزمایشگاه های آموزشی بالا رود .

هود شیمیایی بی کانال

در هود بخار بی کانال از فیلتراسیون کربن فعال شده به منظور جذب بخار های شیمیایی و گاز ها استفاده می شود . این نوع هود بخار جریان را در آزمایشگاه دوباره به گردش در می آورند و روز به روز محبوبیت آن ها بیشتر می شود که علت آن مسائل مرتبط با صرفه جویی در مصرف انرژی و جنبش سبز می باشد .

 

 

قیمت هود شیمیایی

برای اطلاع از قیمت هود فیوم شیمیایی می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

دیدگاه ها بسته شده است