لوازم مورد نیاز دستگاه اسپکتروفتومتر را می توانید در زیر مشاهده کنید و اطلاعاتی در مورد آنها بدست آورید

لامپ دوتریوم

برای تعیین اندازه گیری ها در محدوده ی طیف ماورای بنفش از لامپ های قوسی استفاده می شود. از پوشش شیشه ای معمولی به دلیل اینکه لامپ دوتریومی در دماهای بالا عمل میکنند، نمی توان استفاده کرد و به جای آن از یک نوع پوشش شیشه ای کواترز ذوب شده و یا منیزیم فلورید استفاده می شود. مدت زمان عادی برای کارکرد یک لامپ دوتریوم نزدیک به هزار ساعت می باشد، البته می توان با استفاده از تکنولوژی PTR این زمان را تا 3 برابر افزایش داد. این لامپ ها همیشه با یک لامپ هالوژنی تنگستنی استفاده می شوند تا امکان اندازه گیری هم در طیف های مرئی و هم ماورای بنفش را فراهم آورد.

لامپ هالوژن تنگستن

لامپ هالوژن تنگستن به اسم لامپ های یونی کوارتزی نیز شناخته می شوند و بیشترین استفاده از آنها برای مواردی است که در طیف مرئی قار دارندن. ابزارهایی که از لامپ هالوژن تنگستن استفاده می کنند، فقط محدوده ی مرئی را اندازه گیری می کنند. برای افزایش عمر لامپ های هالوژنی تنگستنی تا 3 هزار ساعت از تکنولوژی PTR استفاده می کنند.

Cell Changer (تغییر دهنده ی سلولی)

تغییر دهنده سلولی که شرکت “بایوکروم” تولید کرده است تا 8 نمونه را در خود نگه می دارد و می تواند بازده را به واسطه ی اجازه دادن به اندزه گیری خودکار نمونه ها افزایش دهد. این تغییر دهنده ها برای اندازه گیری جنبشی موازی استفاده می گردند.

sipper

استفاده از sipper به همراه یک فلوسل امکان اندازه گیری حجم های کنترل شده ی نمونه را فراهم می سازند. برای تسریع بخشیدن سرعت آنالیز نمونه ها، sipper ها ایده آل هستند.

کنترل کننده دما

در اندازه گیری هایی دماهای غیر محیطی انجام می شوند، نیاز به نوعی کنترل کننده دما است، مثلا برای روش های علمی در دمای 37 درجه سانتیگراد از کنترل کننده استفاده می شود.

 

 

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

دیدگاه ها بسته شده است