ارائه دهندگان این محصول


در اسپکتروفتومتری، غالباً زمانی که یک طیف پیوسته در ناحیه ماورای بنفش مورد نیاز است، از لامپ اسپکتروفتومتر استفاده می گردد. لامپ قوس پلاسما یا همان لامپ های تخلیه ای از هیدروژن استفاده می کنند. این لامپ ها بخاطر خروجی بالای اشعه ی ماورای بنفششان معروف می باشند. اما بازده ی نور مرئی و مادون قرمز آنها کم می باشد. چنین چیزی هماننده شعله هیدروژنی می باشد. لامپ قوس پلاسما با هیدروژن سبک معمولی ساخته شده است، و مشابه با لامپ اسپکتروفتومتر طیفی بسیار مشابه با uv فراهم می کند. از اشعه ماورای بنفش در اسپکتروسکوپی استفاده می گردد.طول عمر لامپ اسپکتروفتومتر که از دوتریوم استفاده می کند زیاد است و شدت نور بیشتری در انتهای محدوده ی یو وی خود دارند سه تا پنج برابر بیشتر از لامپ های قوسی هیدروژنی معمولی در هما دما است.

عملکرد لامپ اسپکتروفتومتر

لامپ اسپکتروفتومتر از یک آند در جناحین روبرویی و یک رشته تنگستن درون یک ساختار جعبه مانند نیکلی تشکیل شده است. دلیل ساختار این چنینی لامپ اسپکتروفتومر به این خاطر است که بهترین طیف خروجی را بوجود آورد. برخلاف لامپ های حبابی، رشته تنگستن، منبع نوری در این لامپ نیست. در لامپ های قوسی، یک قوس از رشته تا آند مشابه با فرآیند مشابهی ایجاد می شود.

قبل از استفاده، رشته تنگستن بایده به مدت تقریباً 20 ثانیه گرم شود، زیرا این رشته باید قبل از عمل بسیار داغ باشد. به دلیل گرمایی که فرآیند تخلیه تولید می کند، بعد از شروع عمل تخلیه، هیتر خاموش می گردد. ولتاژ حرارت بین 300 تا 500 ولت است، اما زمانی که قوس ایجاد می شود این ولتاژ به 100 تا 200 ولت کاهش می یابد.

قوسی که در حباب ایجاد شده است، دوتریوم مولکولی را برانگیخته می کند تا به یک حالت انرژی بالاتر برسد، سپس لامپ اسپکتروفتومتر نور را همزمان با اینکه به حالت اولیه بر میگرداند ساطع می کند. این چرخه منشاء مداوم تابش اشعه ماورای بفنش می باشد. فرآیند گفته شده، مانند فرآیند فروپاشی حالتهای برانگیخته شده ی اتمی که در آنها الکترون ها برانگیخته می شوند و سپس تابش را ساطع می کنند، نمی باشد. در عوض, همانند یک فرآیند انتشار مولکولی می باشد که در آن فروپاشی تابشی حالت های برانگیخته شده در دوتریوم مولکولی باعث بروز این اثر می شود. لامپ اسپکتروفتومتر طول عمر معمولی حدود دو هزار ساعت دارد.

 

قیمت لامپ اسپکتروفتومتر

برای اطلاع از قیمت لامپ اسپکتروفتومتر می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

دیدگاه ها بسته شده است