ارائه دهندگان این محصول


بوته ظرفی است که دماهای بسیار بالا را می تواند تحمل کند. از بوته برای تولید شیشه، پیگمان، فلز و همچنین تعدادی از فرآیندهای مدرن آزمایشگاهی استفاده می شود.

بوته چینی قطعه ای فنجانی شکل می باشد که جزئی از اقلام آزمایشگاهی به شمار می رود. از بوته چینی برای قرار دادن ترکیبات شیمیایی درون آن، در زمانی که تحت گرمای بسیار بالا می باشند، استفاده می گردد. بوته چینی اندازه های مختلفی دارد و معمولا به همراه آن یک درپوش که اندازه آن موجود می باشد.

زمان قرار دادن بوته در بالای یک شعله گرم، آن را درون یک مثلث نسوز که خود بر روی یک سه پایه قرار دارد، می گذارند.

بوته چینی و انواع آن

تمام نقاط بوته چینی به غیر از سطح پایینی بخش بیرونی و لبه ی آن، لعاب داده شده است.

بوته های شیشه ای

این بوته برای خشک کردن رسوب های شیمیایی مورد استفاده قرار میگیرد، دارای وزن ثابت و مناسب برای دمای 110 درجه ی سانتیگراد می باشد.

بوته چینی PTFE - پلی تترا فلوئور اتیلن

بوته چینی PTFE تا دمای 280 درجه سانتیگراد را تحمل می کند و این بوته از نظر شیمیایی خنثی می باشد.

بوته چینی تانتالیومی

یکی از مقاوم ترین فلزات که در برابر خوردگی مقاومت می کنند، تانتالیوم می باشد. به دلیل مقاومتی که این فلز در برابر اکثر نمونه های زیستی و اسیدی دارد، ماده ای عالی برای کارهای آنالیزی در آزمایشگاه می باشد.

بوته های زیرکونیوم

موثرترین ماده برای بوته چینی برای ذوب با استفاده از کربونات سدیم و یا پراکسید سدیم، زیرکونیوم می باشد.

بوته های نیکلی

در هنگام ذوب در آزمایشگاه آنالیزی، وقتی نمی توان از زیرکونیوم استفاده کرد، از بوته های نیکلی می توان در انجام عمل ذوب پلاتین استفاده کرد.

بوته چینی INCONEL

این بوته در برابر اکسیداسیون تا دمای 1000 درجه سانتیگراد به خاطر آلیاژ کرومیومی نیکلی ای که دارد، مقاومت دارد، همچنین این فلز در برابر بسیاری از محلول های آبی و اسیدی مقاوم است.

بوته های مولیبدنیوم

ماده ای که در این بوته مورد استفاده قرار می گیرد، در برابر اکثر اسیدهای غیر اکسیداسیونی مقاوم می باشد و یک مانع موثر در برابر بسیاری از فلزهای گداخته می باشد. این بوته ها امکان انجام ذوب در دمای بالا یا در یک جو خنثی یا خلاء در دماهایی حدود 2000 درجه سانتیگراد را فراهم می کنند.

 

 

قیمت بوته چینی

برای اطلاع از قیمت کروزه چینی آزمایشگاهی می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

دیدگاه ها بسته شده است