ارائه دهندگان این محصول


هاون چینی دسته دار دستگاهی می باشد که از دوران گذشته به منظور مهیا سازی ذرات یا مواد با استفاده از عمل خرد کردن و کوبیدن آن ها به منظور شکل دادن یک خمیر یا پودر ریز ، به کار گرفته می شده است . هاون عبارت از یک کاسه می باشد که معمولا جنس آن از چوب سخت ، چینی یا سنگ می باشد . دسته ی هاون یک شیء چماقی شکل سنگین است که بخش انتهایی آن به منظور خرد کردن و کوبیدن به کار گرفته می شود . موادی که بایستی کوبیده شوند در هاون قرار داده می شوند و توسط دسته ی هاون کوبیده ، خرد یا مخلوط می شوند .

برای موارد کاربردی دارو شناسی ، هاون و سر دسته ی هاون معمولا از پورسلین ساخته شده در حالی که دسته ی هاون جنسی از چوب دارد .

هاون چینی دسته دار را می شود در صنعت دارو نیز به منظور خرد کردن قرص ها برای بالا بردن سرعت جذب ، زمان جذب یا به منظور مهیا سازی آن ها برای عمل فرو بردن به کار برد .

در آزمایشگاه یک هاون چینی دسته دار اکثر اوقات برای خرد کردن و ترکیب مواد با یک دیگر به کار گرفته می شود این امر هنگام انجام آزمایش ها و تست های شیمیایی می تواند مفید به شمار آید .

از هاون چینی دسته دار هم چنین در آزمایشگاه های دارویی به منظور خرد کردن مواد پزشکی به دسته های پودری شکل و کوچکتر استفاده می شود که مصرف آن ها با سهولت بیشتر می باشد . این کاهش در مقدار اندازه ی ذرات مواد و فرآیند به اسم سایش یا خرد سازی شناخته می شود .

مواد به کار برده شده در ساخت یک هاون چینی و دسته آن با هم متفاوت می باشند . هاون چینی دسته دار بایستی ساختاری محکم باشد ولی نه تا حدی که موادی که خرد می شوند صدمه ببینند .

جنسی هاون و دسته ی آن معمولا از بین موارد زیر می باشد

  • چوب
  • چینی
  • پورسلین
  • شیشه
  • فلز

در دنیای مدرن امروزی هم چنین دیده می شود که هاون خرده کننده ی خودکار ساخته می شود که برای استفاده ی آزمایشگاهی به خصوص ساخته شده است . دلیل ساخت آن عدم پایداری در چیزی به شمار می رود که به دنبال کوبیدن دستی به وجود می آید . شکل خودکار این ابزار به قیمت مجموعه ی آزمایشگاهی می افزاید از این جهت که به دانشمندان این اجازه را می دهد که زمان و شدت کوبیدن را بر اساس میل خود تغییر دهند . استفاده از این هاون نیز باعث می شود به شکل بارزی در تلاش صورت گرفته و زمان صرفه جویی شود و هم چنین سبب می شود نتایجی فراهم شود که پایدار تر و قابل مصرف تر به شمار آیند .

 

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

دیدگاه ها بسته شده است