ارائه دهندگان این محصول


مس عنصری شیمیایی با نماد Cu و عدد اتمی 29 در جدل تناوبی مندل است . این عنصر فلزی نرم ، انعطاف پذیر و با ویژگی های رسانایی با ضریب هدایت رسانایی الکتریکی و حرارتی بسیار بالا به شمار می رود . یک سطح تازه ی در معرض قرار گرفته با پودر مس خالص یک رنگ مایل به سرخ – نارنجی دارد . از مس به عنوان یک هادی حرارت و برق ، به عنوان یک ماده ی ساختمانی و به عنوان جزئی از آلیاژ های گوناگون فلزی همانند با نقره ی استرلینگ استفاده شده در جواهرات ، ساخت سکه و ترموکوپل ها به منظور اندازه گیری دما استفاده می شود .

 

کاتالوگِ مواد شیمیایی مرک

 

بین آب و مس واکنشی به وجود نمی آید ولی به آهستگی با اکسیژن موجود در جو واکنش نشان می دهد تا یک لایه ی اکسید مس قهوه ای – مشکی رنگ به وجود آید ، بر خلاف زنگ که روی آهن در هوای مربوط شکل می گیرد ، که فلز زیرین را از خوردگی بیشتر حفظ می کند . یک لایه ی سبز رنگ از کربنات مس را می شود بر روی ساختار های قدیمی مسی دید ، از جمله سقف بسیاری از ساختمان ها و مجسمه ی آزادی . مس هنگامی که در معرض تعدادی از ترکیبات گوگردی قرار گیرد به رنگ تیره می گراید که با آن ها برای تولید سولفید های مس گوناگون واکنش نشان می دهد .

جنبه های کاربردی پودر مس

حوزه ی پزشکی

به صورت متداولی از مس در صنعت جواهر سازی استفاده می شود و بر اساس برخی از افسانه ها ، دستبند های مسی علایم آرتریت ( التهاب مفاصل ) را آرام می سازد . در تنحقیقات مختلف ولی فرقی بین آرتریت تحت تاثیر دست بند مسی ، دست بند مغناطیسی یا دست بند طبی قرار گرفته ، مشاهده نشده است . علم پزشکی برای هر نوع عارضه ی پزشکی هیچ مزیتی را در استفاده از جواهرات مسی بروز نداده است . انسان می تواند در رژیم غذایی خود با کمبود مس روبرو شود ولی این عارضه بسیار نادر است چون مس در تعداد زیادی از غذا های مرسوم از جمله لوبیا ها ، غلات و مغزجات وجود دارد .

در بازار فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی پودر مس مرک از کمپانی merck آلمان و نیز پودر مس سیگما آلدریچ موجودند

قیمت پودر مس

برای اطلاع از قیمت پودر مس آزمایشگاهی می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

دیدگاه ها بسته شده است