میکروتیوب ظرفی به شکل استوانه و کوچک و ساخته شده از پلاستیک با انتهای مخروطی شکل و درپوش متصل به بدنه است و در رشته های بیوشیمی و زیست مولکولی کاربرد های فراوانی در نگهداری و سانتریفیوژ مقدار اندک نمونه ی مایع دارد .

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات تجهیزات اندازه گیری

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات تجهیزات آزمایشگاه طبی

 

شرکت اپندرف بزرگترین شرکت سازنده ی این لوله ها در دنیا محسوب می شود و لوله ی اپندرف اسم تجاری میکروتیوب یا لوله های میکرو سانتریفیوژ یا میکروفیوژ است و در اکثر آزمایشگاه ها این لوله ها را به این اسم می شناسند . علاوه بر اپندرف ، شرکت های تجاری دیگری نیز هستند که این لوله ها را تولید می کنند .

نکاتی در رابطه با میکروتیوب

جنس ساخت این لوله ها از پلاستیک از نوع پلی پروپیلن است و به دما های خیلی اندک ( -80 درجه ی سلسیوس و حتی دمای نیتروژن مایع ) یا حلال های آلی همانند با کلروفرم از خود مقاومت نشان می دهد . میکروتیوب در گنجایش های 250 میکرو لیتر تا حداکثر 2 میلی لیتر و معمولا 1.5 میلی لیتر وجود دارد . میکروتیوب در رنگ های گوناگونی روانه ی بازار می شود ، گرچه نوع شفاف آن بیشتر در محیط های آزمایشگاهی دیده می شود . این لوله ها قیمت اندکی دارند و یک بار مصرف هستند . امکان ضد عفونی کردن این لوله ها در فشار 1 اتمسفر ، دمای 121 درجه ی سلسیوس به مدت 20 دقیقه وجود دارد . میکروتیوب ها را می شود بدون صدمه یافتن در دمای 20 درجه ی سلسیوس با شتاب 25000 x g با روتور زاویه ثابت ( 70000 x g با روتور دارای حرکات موزون که زاویه ی لوله تغییر می یابد ) به مدت حداکثر 20 دقیقه تحت عمل سانتریفیوژ قرار داد .

 

قیمت میکروتیوب

برای اطلاع از قیمت لوله اپندورف می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

 

دیدگاه ها بسته شده است