در هر سمپلر نوک سمپلر یا سر سمپلر که یکی از اقلام مصرفی آزمایشگاهی است باعث تعیین مقدار نمونه ای می شود که دستگاه می توناد آنرا برداشت کند

 

 

مشاهدۀ انواع رک سرسمپلر

 

نامی که به سمپلر ها داده می شود بسیار متنوع و بر اساس اسم شرکت های سازنده ی آن ها می باشد . قاعده ی عمل آن ها بر اساس یک چیز است یعنی : یک غوطه ور کننده که با انگشت شست بر روی آن فشار اعمال می شود و مایع به درون نوک پلاستیکی قابل تعویض به دنبال رها شدن آن کشیده می شود . فشار مجدد غوطه ور ساز باعث آزاد شدن مایع می شود.

عواملی که در دقت و صحت بیرون کشیدن مایع توسط سمپلر نقش دارند می توانند شامل ثبات ساخت نوک سمپلر ، گوناگونی شکلی آن ها و ماده ی خاص نگه دارنده ی قرار گرفته در بخش دیواره ی داخلی نوک سمپلر باشند .
سطوح بی نظم دیواره ی داخلی سر سمپلر و ماده ی معلق نگه دارنده باعث می شوند عمل بیرون کشیدن مایع با بی دقتی صورت گیرد . سر های شسته شده و نشده ی ساخته شده توسط 7 کمپانی با هم بر اساس تفاوت وزنی مورد قیاس قرار گرفتند ، بررسی آن ها توسط تکنیک رنگی Luxol Fast Blue در زیر میکروسکوپ نوری و و زمان پرواز طیف سنجی جرمی در تکنیک جذب و یونش لیزری با بافت انجام شد .

قسمت مهمی از سمپلر ، سر سمپلر ها می باشد که اجازه می دهند برای نمونه های مختلف ( تا هنگامی که سر سمپلر خود را بین نمونه ها تعویض کنید ) بدون نیاز به شستشوی سمپلر ، از آن ها استفاده شود . تنوع اندازه و رنگی آن ها گوناگون است ، که بستگی به سمپلری که به دنبال آن استفاده می شوند و حجمی دارد که باید رها سازند . متداول ترین شکل نوک سمپلر ها شامل موارد زیر می شوند :

  • سر سمپلر آبی بزرگ – 200-1000µL
  • سر سمپلر زرد کوچک – 2-200µL
  • سر سمپلر سفید کوچک – <2µL

قبل از قرار دادن نوک های سمپلر در جعبه های ویژه برای جلوگیری از آلودگی استریل می شوند . در نتیجه این جعبه ها را باید تا زمانی که به کار گرفته نمی شوند سر بسته حفظ کرد . با فشار دادن انتهای دستگاه به داخل نوک سمپلر با دو ضربه ی آهسته ولی سریع ، می توان نوک سمپلر ها را به انتهای سمپلر اضافه کرد . زمانی که نوک سمپلر ها مورد استفاده قرار می گیرند به داخل سطلی که مخصوص مواد از بین بردنی است ، با استفاده از دکمه ی خارج سازی نوک سمپلر ، رها می شوند . لمس نوک سمپلر با انگشتان باعث می شود که در خطر آلوده سازی قرار گیرد .

 

قیمت سر سمپلر آزمایشگاهی

برای اطلاع از قیمت نوک سمپلر می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

دیدگاه ها بسته شده است