ارائه دهندگان این محصول


سولفات نقره ( Ag2SO4 ) یک ترکیب یونی از نقره است که در زمینه های نقره کاری و به عنوان یک جایگزین غیر رنگی برای نیترات نقره به کار گرفته می شود . این سولفات در شرایط نرمال استفاده و ذخیره سازی حالتی پایدار دارد ، ولی به دنبال در معرض گذاری با نور یا هوا به رنگ تیره می گراید . میزان حلالیت آن در آب اندک است .

 

کاتالوگِ مواد شیمیایی مرک

 

سولفات نقره ( II )

سنتز سولفات نقره ( II ) با یک یون نقره ی دو ارزشی به جای یک یون نقره ی تک ارزشی در آغاز در سال 2010 به وسیله ی افزودن اسید سولفوریک به فلوئورید نقره ( II ) گزارش شد . جامدی به رنگ سیاه است که در دمای 120 درجه سانتی گراد به شکل فرآیندی گرماده تجزیه و به همراه آن اکسیژن تکامل و پیرو سولفات به وجود می آید .

جنبه های کاربردی سولفات نقره

سولفات نقره به همراه دیگر درمان ها برای کمک به ممانعت از شکل گرفتن عفونت های زخمی در بیماران مبتلا به سوختگی های جدی و درمان آن به کار گرفته می شود . سیلور سولفادیازین به واسطه ی جلوگیری از رشد باکتری هایی کار می کند که ممکن است یک زخم باز را عفونی کنند . این امر به کم کردن ریسک گسترش باکتری ها به اطراف پوست ، یا خون کمک می کند که در آن جا می تواند سبب شکل گیری عفونت جدی خون ( sepsis ) شود . سیلور سولفادیازین به گروهی از دارو ها تعلق دارد که به نام سولفا آنتی بیوتیک ها مشهور هستند .

سیلور سولفادیازین را نبایستی بر روی کودکان نارس یا نوزادان تازه به دنیا آمده در طول 2 ماه اول زندگی به سبب خطر جدی اثرات جانبی ، به کار برد .

دیگر کاربرد های سولفات نقره

این قسمت حاوی کاربرد های این دارو می شود که در توضیح تخصصی تایید شده برای این دارو آورده نشده ولی ممکن است به وسیله ی پزشک شما مورد تجویز قرار گرفته باشد . از این دارو برای عوارضی که در این بخش لیست شده اند فقط هنگامی استفاده کنید که به وسیله ی پزشک شما تجویز شده باشد .

در بازار فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی سولفات نقره مرک کد 101509 و کد 101534 از کمپانی merck آلمان و نیز سولفات نقره سیگما آلدریچ با کد CAS Number 10294-26-5 موجودند

قیمت سولفات نقره

برای اطلاع از قیمت نقره سولفات می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند .

درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

دیدگاه ها بسته شده است