یک دستگاه کواگولومتر خون آنالایزری محسوب می شود که به منظور تست کارآیی لخته شدن خون در مورد با نعیین و بررسی ناهنجاری های خونریزی همانند با هموفیلی یا تحت نظارت قرار دادن بیمارانی استفاده می شود که دارو های ضد لخته کننده به عنوان مثال آسپرین ، هپارین یا وارفارین مصرف می کنند . این ابزار آزمایشگاهی هم چنین دارای این توانایی است که مانع تزریق غیر ضروری خون شود که این کار با پیش بینی قابل اعتماد این که نیاز به محصول خونی بیشتر است یا خیر ، انجام می شود .

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات تجهیزات اندازه گیری

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات تجهیزات آزمایشگاه طبی

 

انجام تست لخته شدن با دستگاه کواگولومتر

تست های لخته شدن خون عبارت از تست هایی هستند که برای تعیین سیستم هموستاز استفاده می شوند . کواگولومتر یک آنالایزر آزمایشگاهی پزشکی محسوب می شود که به منظور سنجش سیستم هموستاز به کار گرفته می شود . کواگولومتر های مدرن راه های مختلف فعال سازی و مشاهده ی توسعه ی لخته های خون در خون یا پلاسمای خون را متوجه می شوند .

شکل های گوناگون تست های لخته شدن خون در دسته های مختلف

ضرورتا تمامی کواگولومتر هایی که در تست های تشخیصی آزمایشگاهی به کار گرفته می شوند مبتنی بر روش های تست سیستم هموستازی هستند که به وجود آمدن آن ها مربوط به 50 سال گذشته است . اکثریت این روش ها به منظور کشف عیوب در یکی از اجزای هموستاز خوب هستند بدون این که امکان تشخیص سایر نقص ها وجود داشته باشد . مشکل دیگر تشخیص سیستم واقعی هموستاز پیش بینی ترومبوز ( thrombosis ) یعنی حساسیت به حالت پیش ترموبوزی بیمار است .

تمامی تست های بالینی گوناگون سیستم لخته شدن خود را می شود به دو گروه اصلی تقسیم کرد یعنی : تست های جهانی ( کامل ، عمومی ) ، و تست های ” موضعی ” ( خاص ) .

تست های جهانی

این دسته از تست ها نتیجه ی عمل آبشار انعقادی خون را نشان می دهند . آن ها مناسب مشخص سازی حالت کلی سیستم لخته شدون و شدت پاتولوژی های مرتبط با آن هستند و به صورت هم زمان تمامی تاثیرات مربوطه را ثبت می کنند . روش های جهانی نقشی کلیدی در مرحله ی اول تشخیص از خود نشان می دهند به این علت که آن ها تصویری بی عیب و کامل از تغییرات در سیستم انعقاد خون به دست می دهند و به صورت کلی گرایش به بالا رفتن میزان انعقاد ( hypercoagulation ) و کاهش مقدار انعقاد ( hypocoagulation ) را پیش بینی می کنند .

تست های موضعی ( محلی )

تست های موضعی مشخص کننده ی نتیجه ی کار قسمت های مجزای جریان آبشاری سیستم انعقاد خون را و هم چنین پارامتر های مجزای انعقاد هستند . آن ها در جهت امکان تعیین موقعیت یابی مکانی عامل بیماری الزامی محسوب می شوند .

قیمت کواگولومتر

برای اطلاع از قیمت کواگولومتر می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

 

دیدگاه ها بسته شده است