نحوه ی طراحی دوش و چشم شوی اضطراری یا چشم شور اضطراری باید به صورتی باشد که شستشوی هر دو چشم هم زمان انجام شود و مقدار مایعی که آزاد می شود نباید کمتر از 1.5 لیتر در هر دقیقه به مدت 15 دقیقه باشد . البته باید در نظر گرفت که سرعت این حجم مایع باید آن قدر نباشد که باعث صدمه رساندن به چشم شوی اضطراری شود . فاصله ی این چشم شور های اضطراری از زمین باید بین 83.8 و 134.6 سانتی متر و از دیوار یا نزدیک ترین مانع حداقل 15.3 سانتی متر باشد .

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات تجهیزات اندازه گیری

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات تجهیزات آزمایشگاه طبی

 

این امکان باید برای کاربر فراهم باشد که با دست پلک چشمان خود را به طوری باز کند که چشمان او در تماس با مایع قرار گیرند . در مورد دوش ، طراحی آن باید به نحوی باشد تا در مدت زمانی کمتر از یک ثانیه فعال شود و فرد برای در حال کار ماندن آن ، نیاز نباشد که دست خود را بر روی شیر آب ( دستگیره یا هر چیز دیگر ) قرار دهد . با توجه به این امر که نازل های آب چشم شور اظطراری را اغلب اوقات باید از آلاینده های هوا برد حفظ کرد ، طراحی چشم شور باید به شکلی باشد که برداشتن این پوشش های محافظتی ملزم به حرکت جداگانه ی کاربر زمان فعال شدن چشم شور ، نباشد .

دوش و چشم شوی های مستقل

بر اساس دستور العمل های کارخانه باید عمل نصب و نگه داری انجام شود . در مورد چشم شور های عمودی نصب شده باید همان ملزومات ، در ارتباط با قدرت چشم شوی اضطراری در مورد ارائه ی جریان آب حداقل به مدت 15 دقیقه ، دسترسی آسان و ارائه ی آب ولرم ، رعایت شود .

آبی که از دوش اظطراری رها می شود باید حداقل قطری برابر با 50.8 سانتی متر در 152.4 سانتی متر داشته باشد . این مقدار قطر این اطمینان خاطر را ایجاد می کند که آبی که در با بدن فرد برخورد می کند ، نه تنها در تماس با سر او بلکه در تماس با تمامی بدن او قرار می گیرد .

چشم شوی اضطراری شخصی

دلیل پشت ساخت چشم شوی اضطراری به جریان انداختن فوری آب بوده است و در زمان انتقال قربانی به یک مرکز دائمی شستشوی چشم یا مراکز پزشکی می توان از چشم شوی اضطراری استفاده کرد . این چشم شور ها نیازی به رعایت شرط 15 دقیقه شستشو دادن چشم را ندارند و روی چشم شور باید میزان جریان آب ” همیشگی ” ثبت شود .

 

 

قیمت چشم شوی اضطراری آزمایشگاهی

برای اطلاع از قیمت دوش و چشم شور اضطراری آزمایشگاهی می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

 

دیدگاه ها بسته شده است