ارائه دهندگان این محصول


فرمانتور یا محفظه ی تخمیر نوعی راکتور زیستی می باشد که عملکرد آن در بر گرفتن میکرو ارگانیسم های تخمیری و کنترل آن ها می باشد . در تعریف تخمیر عبارت از مسیر اقتصادی به سمت تولید مواد خام مهم ( اتانول ، اسید لاکتیک ) و غذا های تبخیری می باشد .

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات تجهیزات اندازه گیری

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات تجهیزات آزمایشگاه طبی

 

یک فرمانتور باید قادر به کنترل دما باشد و محفظه را عاری از اکسیژن حفظ کند تا پیش زمینه های لازم برای تخمیر میکروبی مطلوب بهینه شود . تخمیر هنر توسعه یافته ای است که نقش اساسی در حوزه های صنعتی دارد . اطلاعات عمومی مورد نیاز به منظور ایجاد یک تخمیرگر مقرون به صرفه و با عملکرد بالای دارای اکولوژی متن باز برای کامل کردن اکولوژی های مشخص از محصولات موجود می باشد .

تخمیر فرمانتور

تخمیر روشی برای ارگانیسم ها به منظور ادامه دادن متابولیسم هنگامی می باشد که پذیرنده ی خارجی ( برون زادی ) الکترون دیگری وجود ندارد . میکرو ارگانیسم ها مجبور به استفاده از یک پذیرنده ی الکترون می شوند که در میان خود آن ها ( درون زادی ) وجود دارد ، که اغلب اوقات عبارت از یک ترکیب آلی است . ارگانیسم الکترون هایی که انرژی بالایی را دارند با تبدیل مولکول به شکل های دارای انرژی کم کسب می کند که این عمل را با کاتالیز کردن تجزیه ی گروه های عملکردی اکسیژن به شکل های پست اکسایشی کاهشی ، انجام می دهد . تجزیه ی قند ها به میزان زیادی از مولکول های تغییر یافته ی کوچک آلی نظیر اتانول ، اسید لاکتیک یا اسید استیک برای زمینه ی اکولوژی متن باز ( OSE ) شایسته می باشد که علت آن به دلیل توانایی آن در پردازش مواد خام کشاورزی به مواد مطلوب و حفظ غذا ها می باشد . تخمیر به وسیله ی مخمر و باکتری در محیط های جامد و مایع غیر هوازی انجام می شود .

شکل های مختلف فرمانتور

  1. همزن دار
  2. airlift
  3. Toerw 4
  4. تشکیل حبابی

به چه نحو فرمانتور را از راکتور زیستی تشخیص دهیم

به شکل کلی ، فرمانتور چیزی است که ، همان طور که نام آن اشاره به این امر دارد ، عمل تخمیر را انجام می دهد ، با آن که فرآیندی ساده نمی باشد . هزاران سال است که فرآیند تخمیر برای همگان شناخته شده است ، ولی به مرور زمان برای گلوکز پیدا شده در میوه ها ، دانه های مختلف و تولید الکل که بعدا به منظور استفاده ی انسان به کار گرفته شد ، استفاده شد . در طول سالیان اخیر ، با توجه به رشد روز افزون دانش نسبت به قارچ ها و باکتری ها ، تخمیر گر ها جنبه های کاربردی فراوان تری پیدا کرده اند . یک تخمیرگر در نتیجه به سهولت شکل دادن یک محیط بهینه برای باکتری و یا قارچ ها به منظور رشد آن ها داخل آن می باشد ، و کشت ارگانیسم های گفته شده مواد مطلوبی را برای استفاده نتیجه می دهد . یک راکتور زیستی دستگاهی می باشد که داخل آن فرآیند های شیمیایی انجام می گیرد که شامل ارگانیسم ها یا مواد از نظر بیو شیمیایی فعال می شود که از چنین ارگانیسم هایی نشئت گرفته شده اند . راکتور های زیستی اغلب اوقات به شکل استوانه و با اندازه های گوناگون می باشند و معمولا جنس آن ها از فولاد ضد زنگ می باشد . به شکل خلاصه بیو راکتور ها را می شود به عنوان یک مجموعه ی عملکردی در مقیاس بزرگ در نظر گرفت که ظرفیت یا حجم آن تا چندین لیتر متفاوت است در حالی که حجم فرمانتور تقریبا تا 2 لیتر است .

 

 

قیمت فرمانتور

برای اطلاع از قیمت فرمانتور آزمایشگاهی می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

دیدگاه ها بسته شده است