حفاظت شده: درخواست های کالریمتر
ژانویه 20, 2016
حفاظت شده: درخواست های اسپری درایر
ژانویه 21, 2016

راهنمای انتخاب و خرید دستگاه کروماتوگرافی گازی یا GC | انواع دستگاه گاز کروماتوگرافی

کروماتوگرافی گازی ( GC ) یک تکنیک متداول استفاده شده در شیمی تجزیه برای جداسازی و بررسی ترکیباتی است که می توانند بدون تجزیه بخار شوند . GC معمولا برای جداسازی ترکیبات متفاوت یک مخلوط استفاده می شود و خلوص یک ماده ی به خصوص را افزایش می دهد یا یک ترکیب به خصوص را شناسایی می کند .
GC یک تکنیک همه گیر است و ابزار های مختلف GC برای به دست آوردن هر گونه پیش نیاز این تکنیک طراحی شده اند . این راهنما برای کمک مستقیم به خریدار از طریق معرفی ابزار ها نوشته شده است تا به او کمک شود بهترین انتخاب را انجام دهد .

انواع دستگاه کروماتوگرافی گازی GC

طیف سنجی جرمی – کروماتوگرافی گازی Gas Chromatography-Mass Spectrometry یا GC-MS

GC – MS استاندارد طلایی برای بسیاری از فرآیند های تحیلی ، از جمله شناسایی مواد استفاده شده در زمینه های جرم شناسی ، در نظر گرفته می شود . سایر کاربرد ها شامل آشکارسازی مواد مخدر ، بررسی آتش سوزی، آنالیز محیطی ، بررسی انفجار و شناسایی نمونه های ناشناخته می شود . علاوه بر این ، از آن می توان برای شناسایی عناصر کمیاب در مواد خرد شده ( از هم فروپاشیده شده ) استفاده کرد .

سیستم های یکپارچه GC یا Integrated GC systems

سیستم های یکپارچه GC دارای یک آشکارساز یکپارچه هستند که نمی توان آن را جایگزین کرد . این سیستم ها برای وظایف ساده ی تحلیلی یا برای مواقعی که در آن ها یک نوع آشکارسازی برای تمامی اعمال نیاز است ، ایده آل هستند .

سیستم های میکرو یا Micro systems

سیستم های میکرو جمع و جور و کوچک هستند و برای استفاده در کار های میدانی یا سایر مواقعی که فضا محدود است ، ایده آل هستند .

 

سیستم های ماژولی یا Modular systems

بسیاری از سیستم های GC به شکل واحد های ساده موجود هستند که می توانند آشکارساز های متفاوت و تزریق کننده های متفاوت نمونه را در خود جا دهند . این امر به کاربران اجازه می دهد سیستم GC را طبق نیاز های خاص خودشان سفارشی کنند و انعطاف پذیری کاملی را فراهم کنند . خریدار بایستی ابتدا یک سیستم پایه ، سپس نوع آشکارساز و در نهایت یک روش معرفی نمونه را انتخاب کند . ترکیبات سازگار در نمودار زیر به صورت گرافیکی مشخص می شوند .

 

قیمت دستگاه کروماتوگرافی گازی

برای اطلاع از قیمت دستگاه گاز کروماتوگرافی یا GC می توانید در فرم زیر درخواست خود را با جزئیات ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

 

  • امتیاز کلی
  • Rated 5 stars
    5 / 5 (2 )
  • امتیاز شما


دیدگاه ها بسته شده است