ارائه دهندگان این محصول


استالدئید یا استالدهید ( نام سیستماتیک اتانال ) یک ترکیب آلی شیمیایی به شمار میرود که با فرمول شیمیایی CH3CHO در متون علمی نوشته و معمولا به شکل مختصر MeCHO ( Me = متیل ) نام گذاریم می شود . این ترکیب آلی یکی از مهم ترین الدهید ها محسوب می شود ، که به شکل گسترده ای در طبیعت و در مقدار زیادی در حوزه ی صنعتی ساخته می شود .

 

کاتالوگِ مواد شیمیایی مرک

 

استالدئید ها به شکل طبیعی در موادی نظیر قهوه ، نان و میوه ی رسیده مشاهده می شوند و تولید آن ها به وسیله ی گیاهان انجام می گیرد . این ترکیب هم چنین به وسیله ی اکسیداسیون جزئی اتانول توسط آنزیم کبد دی هیدروژناز به وجود می آید و می تواند یک فاکتور دخیل در خماری بعد از مصرف الکل به شمار رود . مسیر های در معرض قرار گیری با آن شامل هوا ، آب ، زمین و آب زیر زمینی و هم چنین نوشیدنی و سیگار می شوند . مصرف دی سولفیرام مانع تولید دی هیدروژناز استالدهید می شود ، آنزیمی که مسئولیت عمل متابولیسم استالدئید را بر عهده دارد ، در نتیجه تجمع آن در بدن می شود .

 

کاتالوگِ مواد شیمیایی مرک

 

کاربرد استالدئید

به صورت سنتی ، استالدهید به شکل کلی در قالب یک پیش ماده برای اسید استیک به کار گرفته می شد . این کاربرد کاهش یافته است چون اسید استیک به صورت موثر تری از متانول به وسیله ی فرآیند های Cativa و Monsanto به وجود می آید . در رابطه با واکنش های چگالش ، استالدهید یک پیش ماده ی مهم برای مشتقات پیریدین ، پنتا اریتریتول و کروتو نالدهید به شمار می رود . ترکیب استالدهید و اوره یک رزین مفید شکل می دهد . استیک انیدرید با استالدهید واکنش داده تا اتیلیدین دی استات تولید شود ، پیش ماده ای برای وینیل استات ، که آن را برای تولید پلی وینیل استات استفاده می کنند .

میزان تقاضای جهانی برای استالدئید

میزان تقاضای جهانی برای استالدئید روند رو به کاهشی را در پیش گرفته است . این میزان تقاضا تحت تاثیر تغییراتی در تولید الکل های نرم کننده ( پلاستیکی کننده ) واقع شده که سبب تغییر آن این است که ان – بوتیرالدهید به مقدار کمی از استالدئید تولید و در عوض به وسیله ی هیدرو فورمالیسیون پروپیلین ساخته می شود . علاوه بر این ، اسید استیک ، هنگامی که از استالدهید تولید می شود ، به صورت مشخصی به وسیله ی فرآیند های کربونیلاسیون کم هزینه ی متانول ساخته می شود .

در بازار فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی استالدئید مرک از کمپانی merck آلمان و نیز استالدئید سیگما آلدریچ موجودند

قیمت استالدئید

برای اطلاع از قیمت استالدهید مرک می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

دیدگاه ها بسته شده است