ارائه دهندگان این محصول


آمونیوم اگزالات C2H8N2O4 ، که معمولا نوشتن آن به صورت (NH4)2C2O4 انجام می شود ، یک نمک اگزالات با آمونیوم ( اغلب اوقات در قالب یک مونو هیدرات ) است . تحت شرایط استاندارد نمکی بی رنگ ، بی بو و غیر فرار محسوب می شود . این نمک جزئی از برخی از انواع سنگ های کلیه به شمار می رود . در کود های مصنوعی نیز به چشم می خورد . آمونیوم اگزالات برای ممانعت از انعقاد شدن خون در محیط خارج از بدن بایستی به آن افزوده شود .

 

کاتالوگِ مواد شیمیایی مرک

 

کاربرد های آمونیوم اگزالات

این نمک به عنوان یک جزء ترکیبی در تولید ترکیبات صیقل دهنده ی فلزی و مواد منفجره به کار گرفته می شود .کاربرد دیگر آن در قلع زدایی الکتریکی آهن و برای رنگ های منسوجات است . از آن هم چنین می شود به عنوان یک معرف به منظور آنالیز کلسیم ، سرب و فلزات خاکی نادر استفاده کرد .

مونو هیدرات آمونیوم اگزالات برای کشف و معین سازی کلسیم ، سرب ، فلورید و فلزات خاکی نایاب استفاده می شده است . این ترکیب هم چنین یک معرف بافری کننده و یک متفرق کننده برای تعیین تعامل سطی پلاتلت ها و برای بررسی تشکیل مونو آلکیل آمید اگزالات در لنز های انسانی است . مونو هیدرات آمونیوم اگزالات هم چنین برای مطالعه ی تاثیر سمیت حاد بر روی گوسفند ها استفاده شده و یقینا کاربرد های بسیار متعددی دارد .

خطرات آمونیوم اگزالات

خطر آتش زایی

خطرات مخصوص محصولات اشتعالی : این احتمال وجود دارد که اکسید های سمی نیتروژن سبب شکل گیری آتش شوند ( USCG , 1999 ) .

خطر برای سلامت انسان

خوردن یا استنشاق بیش از حد غبار سبب سمیت سیستمی می شود ، علائم مورد نظر آن از جمله درد در گلو ، مری و معده ، سفید شدن غشای مخاطی ، استفراغ ، نبض ضعیف ، مشکلات قلبی عروقی و علائم مربوط به سیستم عصبی و عضلانی می باشد . تماس با چشم ها سبب خارش و آزردگی آن ها و تماس با پوست باعث ایحاد آزردگی و سوختگی شدید می شود .

هویت واکنش پذیری

آمونیوم اگزالات می تواند به عنوان یک عامل کاهنده در واکنش هایی که تولید کننده ی دی اکسید کربن هستند ، عمل کند . در مدت چند ثانیه با محلول هیپو کلریت سدیم واکنش نشان می دهد .

در بازار فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی آمونیوم اگزالات مرک کد 822257 و کد 100136 و کد 102401 از کمپانی merck آلمان و نیز آمونیوم اگزالات سیگما آلدریچ با کد CAS Number 65-85-0 موجودند

قیمت آمونیوم اگزالات

برای اطلاع از قیمت دی آمونیوم اگزالات می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

 

 

دیدگاه ها بسته شده است