ارائه دهندگان این محصول


جهت خرید این محصول می توانید درخواست تان را از طریق ایمیل یا پیامک زیر ارسال نمایید تا کارشناسان فروش در اسرع وقت نسبت به آن رسیدگی نمایند

ایمیل : [email protected]

پاسخگویی پیامکی و تلگرامی : 09196787718

کمپانی B.Tech. که تولید کننده مواد شیمیایی BDH به شمار می رود از دوران بسیار گذشته جزو رویا های آقای نارندرا پاندیا محسوب می شده است که شغل او یک کارشناس فنی بود ، او نیاز رو به رشد اندازه گیری کیفی دقیق در اقتصاد سریعا رو به رشد امارات متحده ی عربی را پیش بینی کرد . آقای پاندیا دریافت کننده ی چندین جایزه ی همکاری و قدردانی و نیز چندین جایزه از سوی بنیاد های محلی و بین المللی می باشد .

دور اندیشی او سبب به وجود آمدن شرکت با مسئولیت محدودBDH Middle East در سال 1996 شد تا از سوی این شرکت خدمات و سرویس هایی نظیر تامین مواد شیمیایی BDH به صورت سرویس های کلید در دست ( turnkey services در تعریف به معنی این می باشد که پیمانکار اقدام به تحویل محصول یا خدمات در حیطه ی زمانی معین و با هزینه و کیفیت مشخص می کند و بعد از تحویل دهی موقت حداکثر در طی مدت زمان گارانتی پروژه در قالب ناظر و رفع کننده ی مشکلات در کنار بهره بردار پروژه باقی می ماند ) به آزمایشگاه های فعلی و در حال توسعه ی این کشور ، تحویل داده شود .

آقای پاندیا به شکل پیوسته در تلاش به منظور بهبود دادن کیفیت نهایی در این صنعت بوده است . او در انتخاب آژانس های معرفی شده به وسیله ی سازمان بسیار وسواس دارد و تنها با تجهیزات آزمایشگاهی که بالاترین استاندارد ها را داشته باشند ، همکاری می کند . کمپانیBDH Middle East مواد شیمیایی BDH این هدف را دارد که جایگاه فعلی خود را به عنوان یک شرکت پیشرو در بازار فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی حفظ کند و حلال ها و محلول های آزمایشگاهی کاملی به همراه طراحی و مجهز سازی آزمایشگاه، ابزار تحلیلی ، تجهیزات ساده و پیشرفته ی آزمایشگاهی ، معرف ها ، مواد شیمیایی آزمایشگاهی ، شیشه آلات ، خدمات کالیبراسیون ، پشتیبانی و نگهداری فنی تجهیزات ارائه دهد . امروزه ، تست کیفیت هر نوع مواد مرتبط با تقریبا هر صنعتی به یک پیش نیاز الزامی در آزمایشگاه ها تبدیل شده است .

اهداف کمپانی تولید کننده مواد شیمیایی BDH عبارت می باشند از

  • همواره دور هم جمع کردن بهترین متخصصان صنعتی و فنی در کمپانی مواد شیمیایی BDH ،
  • مهیا سازی محلول های آزمایشی مقرون به صرفه و قابل دوام برای آزمایشگاه های خاورمیانه
  • فراهم سازی خدمات و پشتیبانی بعد از فروش استثنائی ، فوق العاده و ارزان برای این که مشتریان ما قادر به دست یابی به بالاترین ارزش برای خرید های خود باشند.

بنیان گذاری شرکت با مسئولیت محدود BDH Middle East در 24 ژانویه ی سال 1996 صورت گرفت و یک تامین کننده ی مهم جهانی در مورد وسیع ترین طیف مواد شیمیایی BDH ، شیشه آلات ، دستگاه های آزمایشگاهی ، تجهیزات آنالیزوری و آزمایشگاهی ، محیط های کشت میکروبیولوژی ، مواد شیمیایی زیستی ، محصولات پزشکی و علوم زیستی می باشد .

 

 

قیمت مواد شیمیایی bdh

برای اطلاع از قیمت مواد شیمیایی بی دی اچ می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

دیدگاه ها بسته شده است