استفاده از شیشه قطره چکان در محیط آزمایشگاه برای آزاد سازی مایعات در واحدی از یک قطره به صورت چکاندن آن ها می ‎باشد . در آزمایشگاه ، شیشه قطره چکان به منظور نگه داری مواد شیمیایی آزمایشگاهی و معرف های مختلف و ریختن آن ها استفاده می‎ شوند و آن ها می توانند جایگزینی برای پیپت ها باشند . استفاده از آن ها در خانه به شکل ظرفی متداول به منظور نگه داری روغن های ضروری می باشد که به منظور ریختن محلول هایی نظیر محلول های دارویی یا عطر به کار گرفته می شوند .

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات انواع قطره چکان

 

انواع شیشه قطره چکان

شیشه ‎ قطره چکان در اشکال و اندازه های گوناگون دیده می شود و می تواند دارای سری ساده باشد یا داخل آن قطره چکانی با سر های گوناگون باشد که به صورت محکمی در جای خود محکم شده است و با چکاندن آن مایع به بیرون راه یابد . احتمال این نیز وجود دارد که انواع دیگر شیشه قطره چکان دارای یک سر پیچی به همراه قطره چکانی در خود باشند تا مانع شکل گیری عمل تبخیر و خوردگی شود . امکان این وجود دارد که سر های قطره چکان قابل برداشتن باشند تا کمک به دوباره پر شدن آن ها کند . شیشه قطره چکان جنسی از پلاستیک همانند با پلی اتیلن کم تراکم ( LDPE ) می تواند داشته باشد تا کار با آن دقیق و جنس محکمی داشته باشد یا ممکن است جنس آن از شیشه باشد نظیر شیشه ی سودا آهکی تا نسبت به گرما ، بخار و گاز استقامت به همراه ساختاری محکمی داشته باشد . رنگ این شیشه ها ممکن است به رنگ آبی یا کهربایی باشد تا مواد شیمیایی حساس به نور را محافظت کنند یا این که شفاف بوده تا امکان بررسی مایع با چشم باشد یا نیمه شفاف تا فیلتراسیون نوری کاهش یافته و با این حال هنوز امکان دیدن محتویات درون شیشه ‎ی قطره چکان وجود داشته باشد . طراحی این شیشه ها معمولا به شکل لبه گرد می باشد که برای کار های مختلفی که نیاز به نگه داری از مایع دارند ، امکان استفاده از آن ها وجود داشته و در صورت نیاز به استریل شدن امکان قرار دادن آن ها در اتوکلاو باشد .

شیشه قطره چکان که اغلب اوقات ساخت آن ها بر پایه ی استاندارد های ASTM و USP می باشد را می شود به شکل کلی برای راحتی کار و به مقرون به صرفه بودن هزینه ها خریداری کرد . شیشه قطره چکان به منظور معلق سازی مایعات در واحد یک قطره استفاده می شود و معمولا در مجموعه های آزمایشگاهی تحقیقاتی ، پزشکی و صنعتی علاوه بر مجموعه های خانگی ، بالینی و آموزشی دیده می شوند .

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات انواع قطره چکان

 

قیمت شیشه قطره چکان

برای اطلاع از قیمت شیشه قطره چکان آزمایشگاهی می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

دیدگاه ها بسته شده است