عینک آزمایشگاهی
عینک آزمایشگاهی | خرید عینک آزمایشگاهی | فروش عینک آزمایشگاهی
آوریل 8, 2016
شیشه قطره چکان
شیشه قطره چکان | خرید شیشه قطره چکان | فروش شیشه قطره چکان
آوریل 8, 2016

تجهیزات آزمایشگاه پاتولوژی | خرید تجهیزات آزمایشگاه پاتولوژی | فروش تجهیزات آزمایشگاه پاتولوژی

پاتولوژی بالینی یکی از رشته های تخصصی در علم پزشکی به شمار می رود که در رابطه با شناسایی بیماری بر پایه ی آنالیز آزمایشگاهی مایعات بدنی به کمک تجهیزات آزمایشگاه پاتولوژی همانند با خون و ادرار ، و هم چنین بافت ها ، با به کار گیری ابزار شیمی ، میکروبیولوژی بالینی ، هماتولوژی و پاتولوژی مولکولی ، است . پاتولوژیست های بالینی همکاری تنگاتنگی با تکنولوژیست های پزشکی ، موسسه های بیمارستانی و پزشکی دارند .

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات تجهیزات اندازه گیری

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات تجهیزات آزمایشگاه طبی

 

انواع گوناگون تجهیزات آزمایشگاه پاتولوژی

آنالایزر تمام خودکار

آنالایزر تمام اتوماتیک ( خودکار ) امکان افزایش میزان نمونه های را دارد که در آزمایشگاه تست کننده ی مواد شیمیایی آزمایشگاهی می توانند پردازش شوند . این نوع آنالایزر یک سینی نمونه ی انعطاف پذیر به همراه قابیت منجمد سازی 24 ساعته سینی معرف را دارد .

آنالایزر نیمه خودکار

آنالایزر نیمه اتوماتیک ( نیمه خودکار ) یکی از تجهیزات آزمایشگاه پاتولوژی به شمار می رود که کمک به اندازه گیری شاخص های شیمیایی یا بررسی خون و سایر مایعات بدنی می کند که عمل جمع آوری آن ها به وسیله ی تجهیزات آزمایشگاه پاتولوژی صورت گرفته است . علاوه بر این ، به همراه سایر اطلاعات بالینی از آن استفاده می شود تا به ارزیابی عملکرد اندام ، شناخت دلیل بیماری ها ، شناخت ژن بیماری و مشخص سازی هنجار برای درمان در آینده ، کمک شود .

الایزا واشر

الایزا واشر جزء دیگری از تجهیزات آزمایشگاه پاتولوژی به شمار می رود و ابزار کاملی به منظور شستشوی آرام ارزیابی های سلولی با سلول های چسبناک یا سلول های دارای خاصیت چسبندگی ضعیف می باشد و عمر عملکردی عالی به همراه روش نگه داری آسان را تضمین می کند .

الایزا ریدر

الایزا ریدر هم دستگاهی دیگر در بین تجهیزات آزمایشگاه پاتولوژی می باشد که تا مقدار زیادی برای خواندن عمل هم چسبی ( agglutination – فرآیندی که در طی آن ذرات گوناگون ( همانند با سلول های قرمز و سفید خونی ) معلق در یک مایع به شکل دسته ای تجمع یافته و به خصوص به عنوان نمونه در یک پاسخ سرولوژیکی به یک آنتی بادی خاص اتفاق می افتد ) به کار گرفته می شود .

شمارش گر های سلول خونی

سل کانتر ( شمارش گر سلول خونی ) یک آنالایزر هماتولوژی کاملا اتوماتیک با 19 پارامتر برای تکنولوژی ریز نمونه گیری و تست CBC می باشدکه یکی از اقلام تجهیزات آزمایشگاه پاتولوژی است . ساختار آن دارای اندازه ای جمع و جور می باشد و همین امر سبب شده است که برای شمارش RBC در خون به کار گرفته شود .

سانتریفیوژ

سانتریفیوژ جزو تجهیزات آژمایشگاهی است که در بین تجهیزات آزمایشگاه پاتولوژی به چشم می خورد و تحت یک فرآیند فیلتراسیون غیر منظم عمل می کند و به منظور جدا سازی درست محصولات دارویی و مواد شیمیایی حجیم به شکل عالی مناسب می باشد .

معرف ها و مواد شیمیایی

معرف ها و مواد شیمیایی تا حد زیادی به عنوان مایع یا حلال استفاده شونده مورد استفاده قرار می گیرند .

فلوسیتومتری

استفاده از آن در شمارش سلولی خودکار همانند با شمارش سلول های خون ، شمارش تمایزی و غیره می باشد .

هموگلوبین شمار Sahil

روشی قدیمی ولی ساده و سریع به منظور تخمین هموگلوبین ها در محیط های آزمایشگاهی . امروزه استفاده از آن در مکان هایی مشاهده می شود که ابزار چشمی تخصصی وجود ندارد .

هموسیتومتر

یک میکروسکوپ در ارتباط با دستگاهی که به منظور شمارش دستی سلول ها در مایعات بدنی همانند با خون و غیره از جمله برای شمارش اسپرم به کار گرفته می شود .

میکروتوم یخچال دار ( کریوستات )

یک نوع خاص که در طول موارد گوناگون برای کمک به جراح برای تعیین حدود بافت بیمار ( به خصوص نئوپلاسم ها ) استفاده می شود .

میکروتوم مواج

میکروتوم سورتمه ای

اولترا میکروتوم

اسپیرومتر

استفاده از آن به منظور تست عملکرد شش

جریان سنج یا وسیله ی اندازه گیری جریان تنفسی

برای تست عملکرد شش به وسیله ی آزمایش سرعت بازده شخص ، مفید به منظور تشخیص بیماری آسم و COPD

جیوه یا سایر مانومتر ها

برای اندازه گرفتن فشار مایع در یک گودی همانند با کانال نخاعی به کار گرفته می شود که در بیماری های خاصی به طرف بالا می آید .

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات تجهیزات اندازه گیری

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات تجهیزات آزمایشگاه طبی

 

قیمت تجهیزات آزمایشگاه پاتولوژی

برای اطلاع از قیمت دستگاه های آزمایشگاه پاتولوژی می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

دیدگاه ها بسته شده است