ارائه دهندگان این محصول


سوالات متداول در رابطه با ماسک فیلتر دار N95

 1. آیا برای من زدن یک ماسک N95 الزامی است؟
 • برای در معرض قرار گرفتن کوتاه مدت با ذرات ، نظیر طی کردن مسیر خانه تا مدرسه یا کار ، مسافرت با اتوبوس های شهری به مراکز خرید ، نیازی به زدن ماسک N95 نیست . ماسک فیلتر دار هم چنین برای یک محیط درون خانه الزامی نمی باشد .
 • یک شخص سالم زمانی که باید چند ساعتی بیرون از خانه باشد و کیفیت هوا در محدوده ی خطرناکی قرار دارد ( PSI > 300 ) با زدن یک ماسک N95 ممکن است در معرض قرار گرفتن با ذرات را کاهش دهد .

 

 

مشاهدۀ دستورالعمل استفاده از ماسک n95

 

 

 1. در رابطه با گروه آسیب پذیر مردم چطور ؟ آیا آن ها باید برای حفاظت از خودشان ماسک فیلتر دار بزنند ؟
 • بهترین نوع حفاظت برای افرادی که بیماری مزمن ریوی یا قلبی دارند، سالخورده هستند ، و زنان حامله این است که زمانی که کیفیت هوا ناسالم است ( PSI > 200 ) از فعالیت در فضای بیرون از خانه دوری کنند یا مقدار آن را به حداقل برسانند . اگر آن ها باید چندین ساعت بیرون از خانه باشند، ممکن است با زدن یک ماسک N95 در معرض قرار گرفتن با ذرات را کاهش دهند.
 • اگر احساس ناراحتی دارید باید چند وقتی زدن یک ماسک N95 را متوقف کنید . زنان باردار ، افراد سالخورده و افرادی که بیماری مزمن ریوی یا قلبی دارند و به دنبال فعالیت های شدید بدنی یا استراحت در تنفس مشکل دارند باید با دکتر خود در رابطه با استفاده کردن یا نکردن از یک ماسک N95 مشورت کنند.
 • زنانی که در نیمه دوم یا سوم بارداری خود قرار دارند ممکن است دارای مشکلاتی در رابطه با تنفس یا کاهش حجم شش ها داشته باشند . آن ها باید اگر احساس ناراحتی دارند زدن ماسک N95 را متوقف کنند.
 1. آیا ماسک N95 یک راه حل حفاظتی شایسته علیه هوای آلوده به دود و بخار است ؟ آیا ماسک فیلتر دار N95 در برابر PM 2.5 محافظت می کند ؟
 • ماسک N95 تنها زمانی خوب عمل می کنند که به خوبی روی صورت فردی که آن ها را می زند قرار گیرند . بدین وسیله ، اکثر هوایی تنفسی فردی که ماسک زده است باید از میان فیلتر و نه از میان شکاف های بین ماسک فیلتر دار و صورت فرد عبور کند . هوای آلوده ممکن است دارای ذرات ریزی باشد که قطری برابر با 2.5 میکرون یا کمتر ( PM 2.5 ) دارند ، و تحقیقات نشان داده اند که ماسک فیلتر دار N95 حفاظت خوبی در برابر آلاینده های ریز فراهم می کنند چون آن ها در برابر ذرات ریزی که در حدود 0.1 تا 0.3 قطر دارند کارایی خوبی دارند .
 1. اثرات زدن یک ماسک N95 ؟
 • استفاده از ماسک N95 باعث افزایش تلاش برای نفس کشیدن می شود . برای بعضی از افراد ، استفاده از این ماسک فیلتر دار ممکن است باعث عدم راحتی در تنفس ، خستگی یا سردرد شود. چنین چیزی می تواند به این علت باشد که ماسک فیلتر دار باعث افزایش مقاومت نسبت به نفس کشیدن ، و کاهش در حجم هوای تنفسی، می شود. برای اکثر افراد چنین چیزی حاد و جدی نمی باشد .
 • استفاده از ماسک فیلتر دار N95 در بعضی از افراد سالخورده، افرادی که دارای مشکلات ریوی و قلبی هستند و زنانی که در مراحل آخر بارداری خود قرار دارند ممکن است دارای مشکلاتی در رابطه با تنفس داشته باشند یا شاهد کاهش حجم شش ها باشند.
 • اگر احساس ناراحتی دارید باید چند وقتی زدن یک ماسک فیلتر دار N95 را متوقف کنید . زنان باردار ، افراد سالخورده و افرادی که بیماری مزمن ریوی یا قلبی دارند و به دنبال فعالیت های شدید بدنی یا استراحت در تنفس مشکل دارند باید با دکتر خود در رابطه با استفاده کردن یا نکردن از یک ماسک N95 مشورت کنند .
 • زنانی که در نیمه دوم یا سوم بارداری خود قرار دارند ممکن است دارای مشکلاتی در رابطه با تنفس داشته باشند یا شاهد کاهش حجم شش ها باشند . آن ها باید اگر احساس ناراحتی دارند زدن ماسک N95 را متوقف کنند .
 1. آیا ماسک جراحی (بدون فیلتر) مفید هست ؟

- ماسک معمولی جراحی در فیلتر کردن ذرات ریز موثر نیست ( یعنی ذرات ریزی که پهنای 2.5 میکرونی یا کمتر دارند ) ، گرچه می تواند عدم راحتی ایجاد شده توسط هوای آلوده را با فراهم سازی حاملی بین بینی و دهان بیمار ، و ذرات آزار دهنده ی بزرگتر در هوا ، کاهش دهد .

 1. آیا ماسک های جراحی مشابه با ماسک فیلتر دار N95 هستند ؟

- ماسک های جراحی و ماسک فیلتر دار N95 متفاوت هستند و برای اهداف متفاوتی ساخته شده اند. ماسک های جراحی به منظور محافظت محیط اطراف از بزاق یا آب دهان خود کاربر طراحی شده اند. جراحان یا متخصصین پزشکی ( به عنوان مثال در یک اتاق عمل ) برای جلوگیری از آلودگی بیمار با میکروب های خودشان از ماسک های جراحی استفاده می کنند.

- ماسک فیلتر دار N95 به منظور حفاظت کاربر در برابر ذرات هوا برد ساخته شده اند. مطالعات نشان دادند ماسک N95 کارایی 95 درصدی در برابر ذرات ریزی با قطری حدود 0.1 تا 0.3 میکرون دارند ، با این فرض که ماسک فیلتر دار N95 به خوبی بر روی صورت کاربر جا گیرند.

 

 

مشاهدۀ دستورالعمل استفاده از ماسک n95

 

 

قیمت ماسک فیلتردار

برای اطلاع از قیمت انواع ماسک فیلتردار می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

دیدگاه ها بسته شده است