سه پایه ی فلزی آزمایشگاه یکی از تجهیزات سه پایه ای است که به طور کلی یک جورایی به عنوان یک پلت فرم استفاده می شود. این کلمه از کلمه ی یونانی tripous به معنی ” سه پا ” گرفته شده است. یک سه پایه دارای سه پایه است و استفاده ی متعددی از آن در آزمایشگاه ها برای انجام آزمایش های گوناگون می شود.

این وسیله که جزو تجهیزات آزمایشگاهی است به منظور پشتیبانی و نگه داری فلاسک های گوناگون ، بشر ها و دیگر شیشه آلات زمانی که استفاده نمی شوند و هم چنین در طول آزمایش ها ، به کار گرفته می شود. این پایه ها با استفاده از فلزات به ویژه سبک ساخته شده اند تا وزن سبکی داشته باشند و حمل آن ها آسان باشد. ارتفاع سه پایه ی فلزی می تواند بر طبق آزمایش های فردی تنظیم شود.

این واحد های قابل حمل و تاشو برای آزمایشگاه هایی مناسب هستند که فضای باز کمتری دارند. بعضی از سه پایه های فلزی در بخش بالا دارای یک بخش آهنی و پایه های فولادی نه خیلی محکم می باشند که باعث می شود برای پایداری بیشتر به سمت خارج این پایه ها خم شوند.

جنس ساخت سه پایه ی فلزی آزمایشگاه :

سه پایه ی فلزی آزمایشگاه از چندین ماده ی مختلف ساخته می شود از جمله :

  • فولاد ضد زنگ.
  • بالای آن و حلقه های مرکزی از کروم ساخته شده است.
  • آلومینیوم

سه پایه ها برای یک سری کار در آزمایشگاه به کار گرفته می شوند و اغلب به همراه توری نسوز و حمام شن استفاده می شوند.

سه پایه ی فلزی آزمایشگاه برای نگه داری یک سری از چیز ها استفاده می شود. این نام ریشه ی یونانی دارد و معنای آن کلمه ی یونانی سه پا می باشد. از آن برای نگه داشتن بشر های مختلف و دیگر تجهیزات آزمایشگاهی استفاده می شود و گاهی اوقات چراغ بونزن در زیر آن قرار داده می شود تا چیز هایی که در بالا قرار دارند حرارت ببینند. این پایه ها معمولا از فلزات ساخته شده اند تا در نتیجه به اندازه ی کافی برای آن چه که باید تحمل کنند قوی و با دوام ، باشند.

معمولا حمل پایه ها به آسانی صورت می گیرد چون به راحتی تا می شوند ، در نتیجه ارتفاع آن ها را می توان بسته به آزمایش های خاص تنظیم کرد و برای یک سری از فضا های آزمایشگاهی مناسب می باشند.

ویژگی هایی که معمولا به یک سه پایه ی فلزی آزمایشگاه نسبت داده می شوند عبارتند از :

  • از موادی نظیر فلز و آلومینیوم ساخته شده اند
  • دارای یک صفحه ی فولادی یا پلاستیکی می باشد
  • پایه ها می توانند بسته به نیاز قابل توسعه باشند
  • پایه ها را می توان در زوایای مختلف باز کرد
  • سه پایه ها قابل تنظیم هستند و ارتفاع آن ها را می توان تثبیت کرد.
  • اندازه های سه پایه ها متفاوت است و بسته به ارتفاعی که لازم است تنظیم می شوند.

سه پایه های زیادی وجود دارند ، با توجه به نیاز فراوانی که برای آن ها وجود دارد و شما می توانید معمولا یک سه پایه را برای هر کاربردی که فکر می کنید ضروری است پیدا کنید. سه پایه ها هم چنین می توانند انواع مختلف وزن ها ، از وزن های اندک که چند صد گرم باشد گرفته تا وزن های بالاتر تا 45 کیلوگرم را تحمل کنند. همه این ها بستگی به نوع سه پایه دارد.

قیمت سه پایه ی فلزی آزمایشگاه؛

برای اطلاع از قیمت سه پایه ی فلزی می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید

[contact-form-7 404 "Not Found"]

دیدگاه ها بسته شده است