معرفی اسکالپل

اسکالپل یا چاقوی آزمایشگاهی شبیه چاقوی جراحی کوچک ، اما بسیار برنده است . چاقوی آزمایشگاهی دارای دو قسمت دسته و تیغه است .

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات تجهیزات اندازه گیری

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات تجهیزات آزمایشگاه طبی

 

از دسته ی آن می توان چند بار استفاده کرد ، ولیکن تیغه ی آن یک بار مصرف است . انواعی نیز وجود دارد که هر دو قسمت یک بار مصرف است یا در انواع دیگر هر دو قسمت یک تکه بوده و چند بار می توان از آن استفاده کرد . در نوع دوم دسته و تیغه ی چاقوی آزمایشگاهی از جنس استیل ضد زنگ بوده و قابل استریل ، براق کردن و تیز کردن است . امروزه بیشتر محققان ترجیح می دهند از انواع یک بار مصرف با دسته ی پلاستکی و تیغه ای از استیل ضد زنگ استفاده کنند . اسکالپل ارزان قیمت با تیغه از جنس پلاستیک یا از پلاستیک دارای یک لایه کروم نیز وجود دارد .

باز گردن اسکالپل

جدا کردن تیغه ی چاقوی آزمایشگاهی از دسته با دست امکان پذیر است . ولیکن سبب آسیب به دست ، خونریزی و آلودگی زخم به پاتوژن ها می شود . برای رفع این مشکل وسیله ای از جنس پلاستیک یا استیل ضد زنگ ساخته شده است که به راحتی تیغه را از دسته جدا می کند . در بعضی از انواع دسته فلزی تیغه با پیچ به دسته متصل می شود . با باز کردن پیچ می توان تیغه را جدا یا اندازه ی سر آن را تنظیم کرد . در آزمایشگاه بیولوژی از چاقوی آزمایشگاهی برای کالبدشکافی استفاده می شود . چاقوی آزمایشگاهی ویژه جراحی را از استیل دارای کربن زیاد می سازند . این نوع استیل سبب افزایش استحکام و برندگی اسکالپل می شود .

قیمت اسکالپل

برای اطلاع از قیمت اسکالپل می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

 

دیدگاه ها بسته شده است