ارائه دهندگان این محصول


اتانول که به طور معمول اتیل الکل ، الکل نوشیدنی یا به سادگی الکل نامیده می شود نوع اصلی الکلی است که در نوشیدنی های الکلی پیدا شده و توسط تخمیر قند ها به وسیله ی مخمر ها تولید می شود . اتانول یک مخدر اعصاب و روان گردان است و قدیمی ترین داروی نشئه آوری است که توسط انسان استفاده می شود . مصرف آن زمانی که به مقدار مناسبی باشد ، می تواند باعث مستی ناشی از مصرف الکل شود .

 

کاتالوگِ مواد شیمیایی مرک

 

کاربرد های اتانول آزمایشگاهی

ضد عفونی کننده

در پاک کننده های پزشکی از اتانول استفاده می شود و متداول ترین ژل های ضد عفونی کننده ی دست ، غلظت 62 درصدی آن را دارند . اتانول با از ریخت انداختن ساختار پروتئین ها و حل کردن لیپید های ارگانیسم ها ، آن ها را از بین می برد و یک عامل موثر بر علیه اکثر باکتری ها ، قارچ ها و ویروس ها است ، ولی اتانول علیه هاگ های باکتریایی بی اثر است .

ضد سرفه

از اتانول استفاده ی زیادی به صورت بالینی و بر روی پیشخوان داروخانه ها به عنوان یک داروی ضد سرفه می شود .

پادزهر

اتانول ممکن است به عنوان پادزهر برای درمان مسمویت با متانول و اتیلن گلیکول به کار گرفته شود .

حلال پزشکی

اتانول ، اغلب اوقات در غلظت های بسیار بالا ، به منظور حل کردن بسیاری از دارو های پزشکی غیر حل شونده در آب و ترکیبات مرتبط با آن ها به کار گرفته می شود . آماده سازی های اختصاصی مایع دارو های سرما خوردگی و سرفه ، آﻧﺎﻟﮋزﻳﻚ ها و شوینده های دهان ممکن است در غلظت های 1 تا 25 درصد اتانول حل شوند و افرادی که واکنش های شدیدی با اتانول شکل می دهند ، نظیر واکنش های تنفسی القا شده توسط الکل ، ممکن است لازم باشد از اتانول دوری کنند .

الکل دناتوره شده

نوشیدنی های الکلی و اتانولی خالص به عنوان دارو های روان گردان مجازات شدیدی دارند ، ولی اتانول کاربرد های زیادی دارد که شامل مصرف توسط انسان ها نمی شود . برای کم کردن مجازات استفاده از این موارد ، اکثر حوزه های قضائی زمانی که یک عامل به اتانول اضافه شود تا آن را برای نوشیدن غیر مناسب کند ، از مجازات چشم پوشی می کنند . این عوامل شامل معرف های تلخ کننده نظیر دناتونیوم بنزوات و سم هایی نظیر متانول ، نفتا و پیریدن می شود . محصولات این ترکیبات الکل دناتوره شده نامیده می شود .

الکل مطلق

الکل بی آب یا مطلق اشاره به اتانولی دارد که محتوای آبی آن کم است . خلوص متفاوتی از اتانول با محتوی حداکثر آب از 10 درصد تا سطوح چند بخش میلیون وجود دارد .

Rectified spirit ( عرق دو آتشه )

عرق دو آتشه ، یک ترکیب آزئوتروپیک اتانول 96% با محتوای آب 4 درصد ، در عوض اتانول غیر آبی است که برای اهداف گوناگونی استفاده می شود . Wine spirits در حدود 94% اتانول دارد . ناخالصی ها با اتانول های آزمایشگاهی 95 درصدی متفاوت است.

در بازار فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی اتانول مرک از کمپانی merck آلمان و نیز اتانول سیگما آلدریچ موجودند

 

قیمت اتانول آزمایشگاهی

برای اطلاع از قیمت اتانول مرک می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

 

دیدگاه ها بسته شده است