ارائه دهندگان این محصول


پیروگالول یک ترکیب آلی با فرمول C6H3(OH)3 به شمار می رود . جامدی به رنگ سفید گرچه به سبب حساسیت آن نسبت به اکسیژن ، نمونه های حاوی آن معمولا رنگ قهوه ای دارند . این ترکیب آلی یکی از سه benzenetriol های ایزومریک به شمار می رود .

 

کاتالوگِ مواد شیمیایی مرک

 

جنبه های کاربردی پیروگالول

از این ترکیب آلی می توان در صنعت رنگ مو ، رنگ مواد بخیه و به منظور جذب اکسیژن در آنالیز گازی استفاده کرد . هم چنین دارای خصوصیات ضد عفونی است . پیروگالول هم چنین به عنوان یک عامل ظاهر کننده ( عکس ) در ظاهر کنندگان تصاویر سیاه و سفید به کار گرفته شده است ، گرچه کاربرد آن تا حد زیادی به سبب کاربرد های خاص تاریخی است .

استفاده در عکاسی

با آن که در قرن 19 و اوایل قرن بیستم این ماده یک عامل ظاهر کننده ی محبوب در عکاسی به شمار می رفته است ولی در حدود دهه ی 20 میلادی میزان توجه به آن کاسته شد ، ولی هم چنان به وسیله ی برخی از عکاسان مشهور همانند با ادوارد وتسون استفاده می شود . در آن دوران ، پیروگالول به خاطر نشان دادن رفتار غیر قابل اعتماد و متغیر خود ، شاید به سبب میل باطنی به اکسیداسیون مشهور شده بود .

در دهه ی 80 میلادی دوباره میزان استفاده از آن شدت گرفت و تا حد زیادی علت آن آزمایش های گوردون هاتچینگز و جان ویمبرلی بود . هاتچینگز بیش از یک دهه را صرف کار با فرمول های پیروگالول ، متول و کدالک ( نام تجاری کداک برای متابورات سدیم ) کرد . این فرمول مسائل ثابتی را حل کرد و هاتچینگز پی برد که تعاملی بین رنگ سبز داده شده به فیلم به وسیله ی ظاهر کنندگان و حساسیت رنگ کاغذ های عکاسی کنتراست – متغیر مدرن وجود داشت .

از سال 1969 تا 1977 ، ویمبرلی با معرف توسعه دهنده ی پیروگالول آزمایش های خود را انجام داد . او فرمول خود را برای WD2D در سال 1972 در مجله ی Petersons Photographic منتشر کرد .

در بازار فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی پیروگالول مرک کد 822257 و کد 100136 و کد 102401 از کمپانی merck آلمان و نیز پیروگالول سیگما آلدریچ با کد CAS Number 65-85-0 موجودند

 

قیمت پیروگالول

برای اطلاع از قیمت پیروگالل می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

دیدگاه ها بسته شده است