ارائه دهندگان این محصول


استات اورانیل یا اورانیل استات با فرمول شیمیایی (UO2(CH3COO)2·2H2O) نمک استات اورنایل و یک جامد کریستالی ( بسیار شفاف ) به رنگ سبز – زرد است که در ساختار آن کریستالی های لوزی شکلی به رنگ اشاره شده به چشم می خورد و بوی آن تا حدی همانند با سرکه می باشد . این ترکیب یک مشتق سوخت هسته ای به شمار می رود و طبق قانون بین المللی در اختیار داشتن و به کارگیری آن بایستی همراه با مجوز رسمی باشد .

کاربرد های استات اورانیل

در میکروسکوپی الکترونی از استات اورانیل به عنوان یک رنگ منفی استفاده می شود . تعداد غالب راه های کاری در میکروسکوپی الکترونی در حوزه ی زیست شناسی به استفاده از این رنگ نیاز دارند . پروتکل های رنگ آمیزی منفی نمونه را تحت تاثیر 1 تا 5 درصد محلول آبی قرار می دهند . رنگ آمیزی با این ماده به شکل ساده و سریع صورت می گیرد و کاربر می تواند نمونه را در عرض مدت چند دقیقه پس از رنگ آمیزی مورد مطالعه قرار دهد . برخی از نمونه های زیستی قابل استفاده با رنگ آمیزی استات اورانیل نیستند و در این موارد ، سایر تکنیک های رنگ آمیزی یا تکنیک میکروسکوپی الکترونی ولتاژ پایین ممکن است برای استفاده مناسب تر به شمار روند .

کاربرد محلول اورانیل استات

محلول های اورانیل استات 1 و 2 درصد به عنوان یک شاخص ، و یک تیترانت در غلظت های بالاتر در حوزه ی شیمی تجزیه استفاده می شوند ، به این علت که یک نمک غیر محلول با سدیم ( اکثر نمک های سدیم در آب محلول هستند ) شکل می یابد . محلول های اورانیل استات نسبت به نور ، مخصوصا UV ، حساس هستند و در نتیجه به هنگام در معرض قرار گیری با آن ها تشکیل رسوب می دهند .

اورانیل استات هم چنین به عنوان یک تست استاندارد برای واکنش های قلیایی – سیلیکایی در توده های به هم پیوسته ( سنگ خرد شده یا سنگ ریزه ) ، که برای استفاده در سیمان در نظر گرفته شده اند ، به کار برده می شود . استات اورانیل دهیدرات به عنوان یک معرف شروع کننده در شیمی معدنی تجربی به کار گرفته می شده است ، به عنوان مثال [ UO2Cl2(THF)2 ] ( THF = تترا هیدرو فوران ) .

در بازار فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی استات اورانیل سیگما آلدریچ با کد CAS Number 6159-44-0 موجود است .

قیمت استات اورانیل

برای اطلاع از قیمت استات اورانیل می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

دیدگاه ها بسته شده است