آب فشان آزمایشگاه یک بطری فشاری با یک دهانک است که از آن برای شستن قطعات مختلف شیشه آلات آزمایشگاهی استفاده می شود نظیر لوله های آزمایش و بالن های ته گرد.

آب فشان ها با یک در پوش که در بالا قرار دارد و به صورت پیچی باز یا بسته می شود، مهر و موم می شوند. زمانی که فشار دست به بطری اعمال می شود ، مایع درون آن تحت فشار قرار می گیرد و از دهانک به شکل یک جریان باریکی از مایع خارج می شود.

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات انواع آب فشان

 

بررسی آبفشان آزمایشگاه

اکثر آب فشان آزمایشگاه ها از پلی اتیلن ساخته شده اند که یک پلاستیک انعطاف پذیر مقاوم به حلال است. پیست ها ممکن است با طیف وسیعی از حلال های آزمایشگاهی و معرف ها پر شوند ، که این کار طبق عملی که باید در آن آزمایشگاه صورت گیرد انجام می شود. این مایعات شامل : آب مقطر ، محلول های پاک کننده و حلال های شستشو نظیر استون ، ایزو پروپانول یا اتانول می شود. در آزمایشگاه های زیستی نگه داشتن محلول هیپوکلریت سدیم در یک آب فشان برای ضد عفونی کردن محیط های کشتی که لازم نیستند ، متداول است.

آب فشان های پلاستیکی برای ذخیره سازی و بیرون دادن مایعات استفاده می شوند. مایعات متداولی که در آب فشان های آزمایشگاهی نگهداری می شوند شامل آب مقطر ، اتانول ، استون و ایزو پروپانول می شود. این مایعات به طور معمول برای شستن ، استریل کردن و خشک کردن تجهیزات و شیشه آلات آزمایشگاهی استفاده می شوند.

یک آب فشان آزمایشگاه پلاستیکی معمولا از یک بطری پلاستیکی قابل فشردن ساخته شده از پلی اتیلن و یک در پوش پیچی در بالا و یک لوله ی آب پران تشکیل شده است. زمانی که بطری فشار داده می شود ، مایع درون رها می شود و یک جریان باریک از طریق لوله خارج می شود.

آب فشان آزمایشگاه با برچسب های از پیش چاپ شده ای نیز موجود است که این برچسب ها نشان دهنده محتویات آن است و هم چنین به شکل بطری های بدون برچسب نیز وجود دارند که خود کاربر برچسب لازم را می زند.

چرا از بطری برچسب خورده ی امن استفاده کنیم ؟

به دنبال استفاده از آب فشان های پلاستیکی امن دارای برچسب ، از حوادثی که به دنبال استفاده از بطری های دارای برچسب اشتباه می آید و یا زمانی که برچسب مایع درون بطری ناخوانا است ، دوری کنید. این بطری ها بطری های فشاری راحتی البته هستند که از پلی اتیلن دارای چگالی کم ساخته شده اند و قابل گیری آن ها با پلی پروپیلن بوده است. پلی اتیلن دارای چگالی کم نسبت به اکثر حلال ها و مایعات آزمایشگاهی بسیار مقاوم است.

آب فشان های دارای مجرای خروجی چه چیز هایی هستند ؟

این خانواده ی جدید از آب فشان ها به شکل بطری با یک مجرای خروجی ساخته شده است که از جمع شدن فشار حلال ها درون بطری جلوگیری می کند ، بنابراین احتمال ریختن مایع از دهانه ی بطری به دلیل تبخیر درونی را از بین می برد. می توانیم آن ها را به عنوان عوامل ” ضد برگشت جریان ” یا ” ضد مکش ” در نظر بگیریم.

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات انواع آب فشان

 

قیمت پی ست

برای اطلاع از قیمت پیست آزمایشگاهی می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

دیدگاه ها بسته شده است