لیست شرکت های ارائه دهنده


نگهداری و تعمیر تجهیزات آزمایشگاهی

نگهداری صحیح و تعمیر یک راه کم هزینه به منظور حفظ آزمایشگاه شما در شرایط کاری خوب است . دستور العمل های فنی به منظور نگهداری و تعمیر تجهیزات آزمایشگاهی باید دنبال شوند . سوابق نگهداری شایسته بایستی به منظور حفظ فواصلل زمانی مناسب برای تاریخ بعدی مراقبت ، نگه داشته شوند . اگر تجهیزات به درستی کار نمی کنند و کالیبراسیون آن ها به همم ریخته است ، چنین چیز هایی دقت تجهیزات آزمایشگاهی را کاهش می دهد . مراقبت شامل تمیز کردن ، حمل کردن ، کالیبراسیون صحیح و اقداماتی می شود که به شما کمک به جلوگیری از شکستن یا آسیب زدن به دستگاه می کند . زمانی که دستور العمل ها به درستی دنبال شوند ، شما می توانید اطمینان داشته باشید که امکان اعتماد به نتایج به دست آمده از تجهیزات تان وجود دارد . ابزار حساس نظیر انکوباتور ها ، شیکر ها ، نگه دارنده های مایع ، پلیت ریدر ها ، ترمو سایکلر ها و سانتریفیوژ نیازمند توجه ، مراقبت و کالیبراسیون به صورت منظم برای انجام کار های استاندارد شما هستند .

مراقبت و کالیبراسیون تجهیزات آزمایشگاهی به منظور مطمئن شدن از صحت نتایج و اعتماد بلند مدت به آن ها مهم است .

علت تعمیر تجهیزات آزمایشگاهی

دقت نتایج ، ایده آل شما در محیط آزمایشگاه محسوب می شود . تجهیزاتی که به صورت درستی کار نکنند تاثیر منفی بر روی نتایج تست های شما خواهند داشت . یافته های شما می توانند به خطر بیافتند و یقینا نیاز به رد شدن دارند . به منظور اصلاح این مشکل ، شما نیاز به تهیه ی ابزار کالیبره شده ، تعمیر شده یا جایگزین شده دارید . اغلب اوقات ، آزمایشگاه ها دارای تکنسین های خاص خود به منظور تعمیر ابزار آزمایشگاهی شان هستند . و اکثر اوقات ، این امر می تواند مشکل آفرین باشد . زمانی که تجهیزات آزمایشگاهی تعمیر می شوند ، این کار باید توسط یک تکنسین دارای صلاحیت و آموزش دیده صورت گیرد . اما سئوال مهم در نگهداری و تعمیر تجهیزات آزمایشگاهی این اسشت : تعمیر کردن ، یا جایگزین کردن ؟ ما این گزینه ها را در زیر بحث می کنیم :

جایگزین کردن تجهیزات آزمایشگاهی

جایگزین کردن تجهیزات آزمایشگاهی همواره اولین فکری است که در زمان خرابی یک ابزار به ذهن خطور پیدا می کند . دلایل متنوعی برای جایگزینی یک ابزار آزمایشگاهی می تواند وجود داشته باشد . بسیاری از اوقات ، بسته به قطعه ای که خراب شده است ، افراد سن و جنبه ی کاربردی تجهیزات آزمایشگاهی را مد نظر می گیرند تا ببینند آیا جای کار کردن بیشتر با ابزار وجود دارد یا نه . گاهی اوقات از تجهیزات آزمایشگاهی می توان تا سال های زیادی فراتر چرخه ی عمر آن ها استفاده کرد ، و اغلب اوقات فراتر از این ظرفیت است که جایگزین کردن تنها گزینه به شمار می رود . از آن جایی که این گزینه مطمئن ترین ولی پر هزینه ترین گزینه است ، اگر بودجه ی لازم دارید ، تصمیم گیری در این رابطه آسان است . با تجهیزات جدید ، شما پول بیشتری پرداخت می کنید و مطمئن هستید 1 تا 3 سال امور نگهداری آن ، اگر به درستی استفاده شود ، رایگان است . ولی هر آزمایشگاهی بودجه ی لازم برای جایگزین کردن تجهیزات خراب شده را ندارد . تحت این شرایط ، تعمیر و کالیبراسیون نتایج پیوسته و بهبود یافته ای در اختیار شما می گذارند .

 

تعرفه و نحوه تعمیر تجهیزات آزمایشگاهی

برای اطلاع از شرایط ، تعرفه و نحوه تعمیر دستگاههای آزمایشگاهی می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

  • امتیاز کلی
  • Rated 5 stars
    5 / 5 (4 )
  • امتیاز شما


دیدگاه ها بسته شده است