تست خمش انجام گرفته به وسیله ی دستگاه تست خمش راهی به منظور اندازه گرفتن میزان سفتی و به دست آوردن خصوصیات مواد ویژه ای است . تست های خمش برای انعطاف پذیری روشی ساده به منظور بررسی کیفیت مواد بر پایه ی خصوصیات آن ها در قبال شکستن یا دیگر نا هنجاری های سطحی در طول یک خم شدگی پیوسته به دست می دهند . در موارد خاص تست خمش را می شود به منظور مشخص سازی قدرت کشش استفاده کرد .

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات تجهیزات اندازه گیری

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات تجهیزات آزمایشگاه طبی

 

تست های خمش که با دستگاه تست خمش صورت میگیرد در مواد شکننده و فنری شکل معمول هستند همانند

  • بتن / سنگ
  • چوب / پلاستیک
  • شیشه / سرامیک
  • فلزات و مواد پردازش یافته ی متالورژی پودر

تست خمش که به وسیله ی دستگاه تست خمش صورت می گرد ، تستی کیفی به شمار می رود که ساده و ارزان می باشد و می شود آن را برای بررسی ارزیابی هم تورق و هم سالم بودن مواد استفاده کرد . این تست اغلب اوقات برای تست کنترل کیفی لولا های جوش کاری شده ی لب به لب ، با توجه به مزیت ساده بودن هم قطعات و هم تجهیزات تست به کار گرفته می شود .

تجهیزات تست ارزان قیمتی مورد نیاز می باشد ، نمونه های تست به سادگی مورد استفاده قرار می گیرند و اگر نیاز باشد تست را می شود در کف مغازه به عنوان یک تست کنترل کیفیت به منظور اطمینان خاطر ایجاد کردن از دوام در تولید ، صورت داد .

تست خمش هدایت شده به وسیله ی دستگاه تست خمش در جوش کاری امری محبوب به شمار می رود . از آن برای مشخص سازی میزان محکمی یک جوش بعد از ایجاد استفاده می شود . یک دستگاه ویژه برای تست خمش هدایت شده استفاده می شود . ماده بایستی تا یک زاویه ی خاص ، همانند با 180 درجه ، بدون آشکار شدن هر نوع شکستگی ، خم شود . اگر چنین چیزی اتفاق افتد ، جوش از پس تست بر آمده است . هنگام انجام این تست ها هیچ نوع برگشت نیروی خمشی استفاده نمی شود .

شکل های مختلف تست های خمش به وسیله ی دستگاه تست خمش موارد زیر را در بر می گیرند

  • هدایت شده
  • نیمه هدایت شده
  • آزاد
  • تست خمش و هموار

 

هیچ اصطلاح استاندارد شده ای به منظور گزارش نتایج تست خمش توسط دستگاه تست خمش برای دسته های متعددی از مواد به چشم نمی خورد ولی در عوض اصطلاحات خاصی وجود دارند که در مورد تست خمش برای شکل های خاصی از مواد استفاده می شود . به عنوان نمونه ، یک تست خمش توسط دستگاه تست خمش برای تورق جوش ها به شکل ASTM E – 190 بیان می شود .

قیمت دستگاه تست خمش

برای اطلاع از قیمت دستگاه تست خمش می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

دیدگاه ها بسته شده است