دیتالاگر ( که با نام ثبت کننده ی داده هم شناخته می شود ) یک دستگاه الکترونیکی است که دیتا را در طول زمان یا در ارتباط با مکان به وسیله ی یک دستگاه یا سنسور تعبیه شده یا از طریق ابزار ها و سنسور های خارجی ثبت می کند. اکثر آنها، نه تمامی شان، بر اساس یک پردازنده ی دیجیتالی ( یا کامپیوتر ) ساخته می شوند.

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات انواع دیتا لاگر

 

آن ها معمولا کوچک، قابل حمل، با باتری تغذیه می شوند و مجهز به یک میکرو پردازنده، حافظه ی داخلی برای ذخیره سازی داده ها و سنسور ها می باشند. بعضی از دیتا لاگر ها به یک کامپیوتر شخصی متصل می شوند و از یک نرم افزار برای فعال سازی آن ها و آنالیز و مشاهده ی داده های جمع آوری استفاده می شود، در حالی که سایر دیتالاگر ها دارای یک دستگاه رابط محلی ( مانند صفحه کلید و صفحه ی نمایش ) هستند و می توان آن ها را به عنوان یک وسیله ی مستقل استفاده کرد.

انواع دیتالاگر ها

دیتالاگر ها انواع گوناگونی دارند، از انواع همه کاره برای محدوده ای از کاربرد های اندازه گیری گرفته تا دستگاه های بسیار پیشرفته برای اندازه گیری در یک محیط با یک کاربرد مشخص.

متداول است که انواع همه کاره ی دیتالاگر ها قابل برنامه ریزی باشند، گرچه بسیاری از آن ها به عنوان ماشین های ایستایی باقی می مانند که دارای یک تعداد محدود پارامتر های قابل تغییر یا فاقد آن هستند. دیتالاگر های الکترونیکی در بسیاری از کاربردها جایگزین ثبت کننده های نموداری شده اند.

مزیت اصلی دیتالاگر

یکی از مزیت های اصلی استفاده از دیتا لاگر ها توانایی آن ها در خودکار سازی جمع آوری 24 ساعته ی داده ها است. به دنبال فعال سازی ، دیتالاگر ها به طور معمول بدون مراقبت رها شده تا اطلاعات را در طول مدت زمان بررسی، ثبت و اندازه گیری کنند. این امر اجازه به کسب یک تصویر دقیق و جامع از شرایط محیط مورد نظر می دهد نظیر دمای هوا و رطوبت نسبی.

در طول سال ها به دنبال پیشرفت تکنولوژی قیمت دیتالاگر ها کاهش یافته است و هزینه ها کم شده است. دیتالاگر های ساده ی تک کانالی هزینه ای به اندکی 25 دلار دارند. آن هایی که پیچیده هستند ممکن است صد ها یا هزاران دلار قیمت داشته باشند.

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات انواع دیتا لاگر

قیمت دیتالاگر

برای اطلاع از قیمت دیتالاگر می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

 

دیدگاه ها بسته شده است