پلاریمتر
پلاریمتر | خرید پلاریمتر | فروش پلاریمتر
می 13, 2015
کروماتوگرافی گازی
گاز کروماتوگرافی | خرید گاز کروماتوگرافی | فروش گاز کروماتوگرافی
می 16, 2015

دسیکاتور شیشه ای آزمایشگاهی | خرید و فروش و قیمت دسیکاتور ساده و خلا ( خلاء ) و شیردار و بدون شیر و درب دسیکاتور

دسیکاتور

ارائه دهندگان این محصول


دسیکاتور ها محوطه های برچسب زده شده ای هستند که حاوی خشک کن ها برای حفظ کردن اقلام حساس به رطوبت به کار می روند چون کاغذ لکرید کبالت . استفاده رایج دسیکاتور ها برای حفاظت کردن مواد شیمیایی ست که هیدروسکوپی هستند و یا با آب ناشی از رطوبت واکنش نشان می دهند هروقت دسیکاتور ها باز می شوند مقادیری از آن در معرض رطوبت هوا قرار می گیرد از این رو دسیکاتور برای ذخیره کردن مواد شیمیایی چون مواد قلیایی مناسب نیستند. یک وسیله نوع sohlenk اشلنک یا کوره های لعاب ممکن است برای این هدف مناسب باشد. دسیکاتور ها گاهی برای زدودن آثار آب از یک نمونه استفاده می شود و گاهی ممکن است نمونه در دمای زیاد با استفاده از یک پیستول خشک کن، خشک شود.


موارد مصرف دسیکاتور

دسیکاتور برای سنجیدن وزن یک ماده بطری های شیشه ساعت یا بطری های وزن کشی یا دیگ ها استفاده می شود.برای اینکه دسیکاتور دقیق تر باشد شنی وزن شده بایستی در دمای یکسان با ترازوی آنالیزی باشد.اگر شی داغ در یک کفه ترازو گذاشته شود باعث تأثیر دراز شدن (کوتاه شدن) بازوی نظیر باریکه یا اشعه داشته که منتهی به قرائت نادرست می شود. به علاوه هوا در تماس با شی داغ تغییر دما می دهد و گرم می شود و بر وزنه تأثیر می گذارد و کفه ترازوی نظیر را بالا می برد.دقیقا همین موضوع باعث بالا رفتن خطا می شود. از طرف دیگر اگر یک وسیله سرد وزن شود جریان هوا ترازو را به سمت پاین حرکت می دهد و باعث خطا در علامت مخالف و مقابل خواهد شد.برای از بین بردن این خطا باید اجازه دهید شی 20 دقیقه در دمای اتاق باقی بماند.در صورت کلی برای جلوگیری از جذب رطوبت هوا در یک دسیکاتور می بایست ظرف شیشه ای خنک و سرد شود.

طریقه مصرف دسیکاتور

رایج ترین دسیکاتور ها در استفاده آزمایشگاهی مدور می باشند دسیکاتور ها از شیشه ضخیمی ساخته شده اند. یک سکوی متحرک دارند که در آن اقلام ذخیره شده قرار داده می شوند.عامل خشک کن دسیکاتور، معمولا یک جسم جامد ساکن چون سیلیکات می باشد که فضای زیر سکو را پر می کند. ژل های شناساگر وقتی رطوبت را جذب می کنند ممکن است از آبی به صورتی تغییر رنگ دهند. در صورت داشتن یک شیر به دسیکاتور خلأ نام می گیرد برای کاهش آسیب ناشی از یک انفجار درونی خشک کن را مشبک یا ضربدری با نوار چسب یا گذاشتن پشت یک حفاظ ایمن می کنند. برای آب بندی خوب در دسیکاتور معمولاً از گریس خلأ استفاده می شود.

 

 

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

دیدگاه ها بسته شده است