ارائه دهندگان این محصول


در تعریف شوف بالن یا منتل یکی از تجهیزات آزمایشگاهی است که به منظور حرارت دادن ظروف ، به عنوان ابزار جایگزین و یا شکل های دیگری از حمام حرارتی ، استفاده می شود . در هنگام قیاس با دیگر وسایل حرارت دهی ، به عنوان مثال اجاق بشقابی ها یا چراغ های بونزن ، ظروف شیشه ای را می شود در تماس مستقیم با شوف بالن بدون بالا بردن قابل توجه خطر شکستن شیشه آلات قرار داد ، علت آن این است که عنصر حرارت دهی منتل از ظرف جدا می باشد تا جلوی گرادیان های بسیار بالای دمایی گرفته شود .
تنوع شکلی شوف بالن ها می تواند گوناگون باشد . در یک فرم متداول ، سیم های برق درون نواری از فیبر قرار داده می شوند که می تواند اطراف یک بالن پیچیده شده باشد . جریان به سمت دستگاه هدایت می شود و در نتیجه دمایی که به دست می آید را می شود به واسطه ی یک روستات تنظیم کرد . این نوع شوف بالن کاملا به منظور حفظ یک دمای از قبل تعیین شده در یک قیف جدا سازی موثر می باشد .
شکل دیگری از منتل می تواند شبیه به یک قوطی رنگ باشد و همانند با یک ” سبد ” در یک قوطی استوانه ای ( که اغلب از فلزی نظیر آلومینیوم یا پلاستیک ساخته می شود ) ساخته شود . پوشش با دوام و محکم خارجی سبد ساخته شده را محافظت می کند و در بدنه ی منتل عناصر گرما دهی قرار دارند . برای حرارت دادن یک جسم ، باید آن را در سبد شوف بالن قرار داد .
استفاده از شوف بالن یکی از محبوب ترین و ایمن ترین روش های حرارت دادن یک مخلوط واکنش است . یک محفظه ی انعطاف پذیر فایبر گلاسی مقاوم در برابر حرارت که با شکل فلاسک واکنش سازش داده می شود .
تعدادی از شوف بالن ها طراحی دو بخشی دارند تا در یک دیگر قرار گرفته و کل بالن به جز قسمت گردن آن را در خود جا دهند ، ولی از این نوع منتل ها معمولا برای دستگاه های خاص استفاده می شود . نوار های گرما دهی را هم چنین می توان به منظور گرم نگه داشته ستون های تقطیر یا احیا سازی ستون های کاتالیزور استفاده کرد .
به منظور رعایت نکات ایمنی هیچ گاه نباید شوف بالن ها را به صورت مستقیم به پریز برق زد . یک منتل می تواند به راحتی آنقدر گرما تولید کند که باعث تبخیر اکثر مواد آلی شود و اگر در حداکثر توان خود به کار گرفته شود امکان ذوب یک بالن را خواهد داشت . همواره شوف بالن ها را به یک تغییر دهنده ی ولتاژ متغیر زمینه ای متصل کنید تا بتوانید میزان گرمای لازم را کنترل کنید .

قیمت منتل آزمایشگاهی

برای اطلاع از قیمت شوف بالن می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

 

دیدگاه ها بسته شده است