لیست شرکت های ارائه دهنده ی این محصول


اولترا فریزر آزمایشگاهی از تجهیزات آزمایشگاهی که با اسم فریز فوق سرد نیز شناخته می شود قادر به کار در دمای 40 درجه ی سانتی گراد زیر صفر یا پایین تر است ، گرچه برخی از کارخانه ها امکان دارد محدوده دمایی بالاتری را معین کنند نظیر -10⁰ تا -40⁰C . به عنوان نمونه اولترا فریزر های آزمایشگاهی شرکت Norlake Select قادر به این هستند که دمایی از -50⁰C تا 86⁰C را تحمل کنند . این محصول از نظر امکانات ذخیره سازی در سه مدل گوناگون دیده می شود و یک سیستم PLC ( کنترلر میکرو پردازنده ی منطقی قابل برنامه ریزی ) در اختیار دارد و از تنظیمات دمایی و نمایش آن ها در حد 0.1⁰C پشتیبانی می کند .پیش از خریدن یک اولترا فریزر آزمایشگاهی حتما باید ملزوماتی را در نظر بگیرید .

در چه مکانی اولترا فریزر های آزمایشگاهی به کار گرفته می شوند ؟

اولترا فریزر های آزمایشگاهی جنبه های کاربردی متعددی در امر ذخیره سازی مواد زیستی و زیست تکنولوژی در محیط های تحقیقاتی دانشگاهی ، مراکز پزشکی ، بیمارستان ها ، بانک های خون و آزمایشگاه های جرم شناسی دارند . در رابطه با آزمایشگاه های جرم شناسی از آن ها می شود به منظور ذخیره سازی بلند مدت مدرک استفاده کرد . شرکت های تولید کننده و آزمایشگاه های تست عملکرد از اولترا فریزر های آزمایشگاهی برای معین سازی قابلیت های محصولات و ماشین آلات در رابطه با داشتن عملکرد قابل قبول تحت شرایط دمایی بسیار پایین ، به عنوان نمونه قطب جنوب و شمال ، استفاده می کنند .

ویژگی های یک اولترا فریزر آزمایشگاهی مناسب

اولترا فریزر آزمایشگاهی شرکت Norlake Select با طراحی جدید خود در حالت آزمایشی بتا قرار داشت و در یک محیط آزمایشگاهی بالینی وسیع گروهی از تکنسین ها و دانشمندان در مورد برخی از خصوصیات ممتاز آن نظر دادند . اگر سازمان شما قصد خریدن یک اولترا فریزر آزمایشگاهی را دارد ، شاید به دنبال مقایسه محصول چند تولید کننده با هم باشید و نسبت به کسب آگاهی از قابلیت های محصول جدید شرکت Norlake Select علاقه نشان دهید که عبارتند از :

  • کیفیت ساخت محکم ، دستگیره و ضامن های در که تا چندین سال به دنبال کار پیوسته دوام خواهند آورد .
  • سریع تری ریکاوری دمایی پس از باز شدن در به نسبت هر نوع فریزر آزمایشگاهی . این چنین امکانی وقوع آلارم در طول استفاده ی روزانه را کم خواهد کرد .
  • سیستم کنترل قرار گرفته در قسمت جلو و در سطح چشم ساعت ، گزارشی از وقایع ، تاریخچه‎ی آلارم ، آلارم های پیشرفته ، آلارم تست و امکانات حافظه را نشان می دهد .
  • یک طراحی داخلی که به سادگی سیستم های رک و ظروف ذخیره سازی را از مدل های دیگر قبول می کند .

این امکانات به همراه سایر خصوصیات در بین دلایلی قرار می گیرند که سبب متمایز شدن این محصول می شوند .

دیگر امکانات مفید موارد زیر را در بر می گیرند :

  • سیستم آن بورد با امکان تشخیصی و مراقبت برای کاهش تعداد حدس های کاری که زده می شود .
  • درز بند های چند حبابی بر روی در ها و کابلینت ها برای پایداری حرارتی بیشتر .
  • جدا کردن بخش های داخلی ذخیره سازی با در های عایق بندی شده و قفسه بندی داخلی قابل تغییر به منظور به حداقل رساندن در معرض قرار گیری محتوا با هوای محیط .
  • عایق بندی فوم فاقد CFC با ضخامتی برابر با 4 اینچ که سبب بالا رفتن میزان استحکام ساختار در مقایسه با پنل های خلاء می شود که امکان نشتی دارند و می توانند در طول حمل و نقل یا تغییر مکان آسیب ببینند .
  • نسبت بالای فضای داخلی به ابعاد خارجی دستگاه .
  • گزینه های مفید شامل ثبت کننده های دما به شکل نمودار ، شماره گیر تلفن ، پشتیبانی Co2 و LN2 .

یک اولترا فریزر آزمایشگاهی علمی ارزش به خوبی سرمایه گذاری کردن را دارد . در آغاز کاربرد های خاص مد نظر خود را به یاد بیاورید و در مرحله ی بعد بهترین اولترا فریزر آزمایشگاهی که جوابگوی نیاز های شما باشد را مورد انتخاب قرار دهید .

 

 

قیمت اولترا فریزر آزمایشگاهی

برای اطلاع از قیمت اولترافریزر آزمایشگاهی می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

دیدگاه ها بسته شده است