الکتروپوریشن | فروش الکتروپوریشن | خرید الکتروپوریشن
ژانویه 4, 2016
ستون کروماتوگرافی گازی gc
ژانویه 4, 2016

بارکد اسکنر آزمایشگاهی | فروش بارکد اسکنر آزمایشگاهی | خرید بارکد اسکنر

بارکد اسکنر آزمایشگاهی برای هر گونه تلاشی که در زمینه خودکار سازی فرآیند های آزمایشگاهی صورت می گیرد مهم است . با آن که بار کد ها به شکل بارزی فرآیند جمع آوری داده ها را سال ها است که بهبود بخشیده اند ، بعضی از آزمایشگاه ها آن را یک موجود خبیث ضروری می بینند . گرچه ، آزمایشگاه های واقعا موفق راه هایی را به منظور ادغام کردن اسکن کردن و پرینت گرفتن بارکد مثلا با استفاده از بارکد اسکنر آزمایشگاهی پیدا کرده اند . موارد زیر برخی از ” اصول بار کد ” هستند که به شما کمک خواهد کرد که از این فناوری قوی در تاسیسات خودتان استفاده کنید .

بارکد زدن چیست ؟

یک بار کد معمولی خطی حاوی یک سری خطوط مشکی و فضای های روشن است که برای نشان دادن حروف یا اعداد به کار گرفته می شوند .

بارکد زدن یک روش جمع آوری خودکار داده ها است . راهی به منظور جمع آوری موثر ، دقیق و سریع اطلاعات و انتقال به یک کامپیوتر به شمار می رود . دستگاهی که در واقع حاوی داده هایی است که باید جمع آوری شوند ، خودش در واقع نماد بارکد است . یک بارکد خطی یک سری خطوط مشکی رنگ و فضاهای سفید رنگی دارد که به منظور نشان دادن حروف و اعداد استفاده می شود . نظم خاص این خطوط و فضا ها قوانین اکیدی را دنبال می کند که توسط زبان خاص بارکدی که استفاده می شود ، تعیین می شود . یک بارکد خطی معمولی در تصویر زیر نشان داده می شود .

آناتومی یک بارکد

با آن که بارکد ها قسمتی از زندگی روزمره ی ما در چند سال اخیر بوده اند ، ولی افراد کمی در واقع این فناوری را درک کرده اند . اسکن کردن بارکد بر اساس یک قاعده ی ساده است . نور در مقادیر مختلف توسط سطوح رنگی گوناگون منعکس می شود . به منظور رمزگشایی کردن اطلاعات موجود در بارکد ، یک نقطه ی کوچک از نور بر روی خطوط و فضا ها توسط دستگاه اسکن کننده عبور داده می شود . این اسکنر بارکد می تواند دستی یا به صورت دستگاهی باشد که بر روی یک ابزار آزمایشگاهی سوار شده باشد . نماد بارکد نقطه ی نور را به داخل اسکنر در مقادیر متغییری منعکس خواهد کرد . باید اشاره داشت که خطوط تیره ی بارکد نور را جذب خواهد کرد ، با آن که خطوط سفید رنگ نور را منعکس می کنند . این تفاوت ها در انعکاس به سیگنال های الکتریکی توسط آشکار ساز نوری قرار گرفته داخل اسکنر ترجمه می شود . این سیگنال ها به یک و صفر های باینری تبدیل می شوند و از این ها در ترکیبات مختلف به منظور مشخص سازی اعداد و حروف خاص استفاده می شود .

بارکد اسکنر آزمایشگاهی

بارکد ها روز به روز بیشتر در آزمایشگاه ها به منظور خودکار سازی مشخص سازی نوع اسلاید ها ، پلیت های ریز خانه ، لوله ها و سایر ظروف ، استفاده می شوند و برای این منظور بارکد اسکنر آزمایشگاهی به کار گرفته می شود .

قیمت بارکد اسکنر آزمایشگاهی ؛

برای اطلاع از قیمت بارکد اسکنر آزمایشگاهی می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید

[contact-form-7 404 "Not Found"]

دیدگاه ها بسته شده است