چراغ الکلی
چراغ الکلی | خرید چراغ الکلی | فروش چراغ الکلی
فوریه 29, 2016
دیسپنسر
دیسپنسر | خرید دیسپنسر | فروش دیسپنسر | دیسپنسر آزمایشگاهی
مارس 6, 2016

تجهیزات ایمنی آزمایشگاهی | خرید تجهیزات ایمنی آزمایشگاهی | فروش تجهیزات ایمنی آزمایشگاهی

تجهیزات ایمنی آزمایشگاهی

یکی از جنبه های ایمنی کار در آزمایشگاه در هنگام کار ، اهمیت وجود تجهیزات ایمنی آزمایشگاهی مناسب در مکان می باشد . یک تعداد از مهم ترین تجهیزات ایمنی آزمایشگاهی شامل عینک های محافظتی ( امنیتی ) ، هود های بخار ، کپسول های آتش نشانی ، چشم شور های اضطراری ، پتو های ضد حریق ، روپوش های آزمایشگاهی ، جعبه ی کمک های اولیه و دستکش های یک بار مصرف می شود .

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات تجهیزات اندازه گیری

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات تجهیزات آزمایشگاه طبی

 

تجهیزات ایمنی آزمایشگاهی شامل تجهیزات زیر می باشند

کپسول آتش نشانی

عموما خاموش کننده های حریق بر سه نوع می باشند .

  • خاموش کننده های آبی به منظور حریق هایی استفاده می شوند که از مواد قابل احتراق عادی نظیر چوب و کاغذ شکل گرفته است .
  • پودر خشک شیمیایی موثر در برابر اکثر حریق ها است ، اما به شکل اختصاصی شامل مایعات آتش گیر و فلزات و حریق های الکتریکی می شود .
  • برای حریق های اندک از جمله مایعات آتش گیر و برای استفاده ی محدود اطراف ابزار و تجهیزات الکترونیکی دی اکسید کربن مفید می باشد .

دوش های ایمنی

قسمت صحیحی از یک آزمایشگاه دوش های ایمنی می باشند که هنگام رخداد هایی به کار گرفته می شوند که در آن اسید ها ، سود سوز آور یا سایر مایعات مضر ، آتش گرفتن لباس ها و دیگر موارد اورژانسی دخیل می باشند .

شوینده های چشمی

اهمیت شوینده های چشمی بحث انگیز است . در هنگام رخ دادن سانحه پرسنل به شکل غیر ارادی به سوی سینک ها می روند و چشم ها را با فشار زیاد می شویند اما کمتر رخ می دهد که به سمت محل شوینده های چشمی بروند ،‌ بنابراین محل شوینده های چشمی را در سینک ها قرار دهید .

سپرهای حفاظتی

بیشترین شکل استفاده از سپر های ایمنی به منظور حفاظت پرسنل در برابر تشعشع همانند با پرتوی لیزر و ماورابنفش منتشره می باشد .

جعبه های ایمنی

جعبه های ایمنی به منظور کاستن عواقب حادثه برای پیشگیری از پاشیدن مواد خطرناک طراحی می شوند .

سیستم های محدود خاص

کار با مواد یا موجودات بی نهایت خطرناک یا آن هایی که ایروسل ها یا بخارت سمی یا عفونی تولید می کنند ، در یک سیستم ویژه ی محدود باید صورت گیرد ، چهار نوع اصلی از آن ها وجود دارد . هودهای فیوم ، هودهای جریان آرام ، هودهای خطرناک بیولوژیک و جعبه های دستکش دار بعنوان تجهیزات ایمنی آزمایشگاهی مورد استفاده قرار می گیرند .

تجهیزات ایمنی آزمایشگاهی حفاظت فردی و مواد

تجهیزات ایمنی آزمایشگاهی حفاظت فردی شامل روپوش آزمایشگاه ، دستکش ها ، کفش ها ، کلاه ،‌ عینک ها ،‌ سپر ها و سایر کالا های ایمنی می شوند که توسط افراد به کار گرفته می شوند . انتخاب و استفاده ی آن ها ، ناظر بر فعالیت های خاصی ‌قرار دارد که انجام می شود .

 

قیمت تجهیزات ایمنی آزمایشگاهی

برای اطلاع از قیمت تجهیزات ایمنی آزمایشگاه می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

 

دیدگاه ها بسته شده است