بالن کجلدال
بالن کجلدال | بالن کجدال | خرید بالن کجلدال | فروش بالن کجلدال
آوریل 13, 2016
کیت استخراج DNA
کیت استخراج dna | خرید کیت استخراج dna | فروش کیت استخراج dna
آوریل 14, 2016

یو پی اس آزمایشگاهی یا استابلایزر آزمایشگاهی | خرید یو پی اس آزمایشگاهی | فروش یو پی اس آزمایشگاهی

یو پی اس آزمایشگاهی

سیستم های یو پی اس آزمایشگاهی ( سیستم های تامین برق غیر منقطع آزمایشگاهی ) برای مهیا کردن برق تمیز ، غیر منقطع ، شایسته شده به صورت دقیقی برای تجهیزات آزمایشگاهی طراحی شده اند .

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات انواع یو پی اس

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات انواع استابلایزر

 

به کارگیری یک یک یو پی اس آزمایشگاهی باعث می شود که تجهیزات حساس آزمایشگاهی در مقابل نوسانات برق محافظت شوند . اکثر کارشناسان آزمایشگاهی متوجه هستند که پیگیری دستور العمل ها در دفترچه ی راهنمای کارخانه در خصوص مهیا سازی منطقه ی کاری به منظور ممانعت از عیوب سیستمی و به حداکثر رسانی توان و بازده کاری سیستم های تست طراحی شده به شکل سفارشی ، ترتیب سنج ها ، اسپکترومتر های حجمی / کروماتوگرافی گازی ( GC / MS ) و سایر ابزار علمی امری مهم به شمار می رود . گرچه ، تعداد مسائل مهم دیگری نیز به چشم می خورند که بایستی پیش از رسیدن تجهیزات جدید به محیط آزمایشگاه مد نظر قرار داده شوند تا نصب و استفاده ی بی نقص آن ها امری تضمین شده باشد .

یکی از با اهمیت ترین مسائل که بایستی نسبت به آن اطمینان داشت این است که برق AC آزمایشگاه برای برق رسانی به تجهیزات جدید تمیز و پایدار است . معمولا افراد به شکل متداولی فرض می کنند که برق AC پریز دیوار قابل اطمینان است . تنها هنگامی که یک شخص با یک رویداد فاجعه آمیز ناشی از برق مواجه شود از ذات مشکوک شبکه ی برق مطلع می شود . مشکلات حاد آسیب زننده ، همانند با نوسان های بالای ولتاژ ، قادر به این هستند که بر روی تجهیزات اثر جدی بگذارند و میزان اعتماد به آن را شدیدا تحت تاثیر قرار دهند .

به منظور حفاظت از تجهیزات در برابر مشکلات هزینه بر مرتبط با منبع برق ، تعداد زیادی از تولیدکنندگان تجهیزات به کارگیری یک یو پی اس آزمایشگاهی را سفارش می کنند . توپولوژی های یو پی اس آزمایشگاهی در دسته های زیر واقع می شود : برون خطی ، میان خطی ( هیبرید ) و نوع On Line Double Conversion . به سبب ساختار حساس تجهیزات آزمایشگاهی ، یک یو پی اس نوع On Line Double Conversion بهترین انتخاب محسوب می شود به این علت که وسیع ترین محدوده ی مشکلات مرتبط با برق را می تواند حل کند . یو پی اس های نوع برون خطی و هیبرید با آن که از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر هستند ولی قدرت حفاظت بالایی در برابر مشکلات ناشی از برق ندارند .

یک یو پی اس نوع On Line Double Conversion یک موج سینوسی کاملا جدید هم در حالت های حمایت با باتری و هم استفاده از ابزار شکل می دهد . این نوع یو پی اس برق AC داخلی را به DC تبدیل کرده و سپس آن را فیلتر و تنظیم و در پایان برق AC کاملا تنظیم شده ، جدید و تمیز را دوباره تولید می کند .

خصوصیت دیگری که برخی از یو پی اس آزمایشگاهی های آن لاین ( رو خطی ) دارا می باشند ایزولاسیون گالوانیک است . این قابلیت با ایزوله کردن الکتریکی ابزار سبب افزایش دقت و میزان اعتبار ثبت داده ها می شود . در اکثر موارد ، این نوع یو پی اس آزمایشگاهی باعث رفع مشکل برقی شده ولی اگر مسئله ی شکل گرفته به سبب نقص در سیم کشی باشد ، این ویژگی بیشتر عدم حضور یک گراندینگ ( اتصال قطب منفی به صورت فیزیکی به زمین ) مناسب در منطقه را نشان می دهد .

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات انواع یو پی اس

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات انواع استابلایزر

 

قیمت استابلایزر آزمایشگاهی

برای اطلاع از قیمت یو پی اس آزمایشگاهی می توانید در فرم زیر درخواست خود را با جزئیات ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

دیدگاه ها بسته شده است