لاکتومتر ابزاری است به منظور تعیین کردن میزان آب در شیر یا تست غنی بودن شیر به همین دلیل به این اسم نامیده می شود . این دستگاه بر پایه ی قاعده ی گرانش شیر عمل می کند .

 

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات لاکتومتر

ساخت این ابزار بی نظیر است از این جهت که از یک لوله آزمایش لوله ای طویل و حباب اندازه گیری متصل به آن ساخته شده است که هر موقع که شیر به داخل لوله وارد می شود ، شناور شدن حباب اندازه گیری در آن نیز شروع می شود . خالص بودن شیر بدون هر گونه رقیق سازی محتوای آب داخل آن محک زده می شود . این دستگاه ها به دلیل داشتن طراحی دقیق ، اندازه گیری دقیق و قابلیت اطمینانی ، برای خود شهرتی فراهم کرده اند . این لاکتومتر ها به دفعات در واحد های پردازش شیر و در کارخانه های تولید محصولات لبنی استفاده می شوند .

مدل های مختلف لاکتومتر

مدل های گوناگونی از لاکتومتر ، روکش شده با جیوه وجود دارند که به دلیل داشتن دقت و کارآمدی بالا ، مشهور هستند . مدل دیگر لاکتومتر گلوله فولادی است که به دلیل دقت بالا و چرخه ی عمر طولانی تر شهرت دارد . لاکتومتر از لوله های آزمایش و حباب سنجشی به وجود آمده است که دو قسمت اصلی لاکتومتر هستند . قسمت های گوناگون این دستگاه شیشه های دهان گشادی لاکتوزی هستند که جنس ساخت آن ها از فولاد ضد زنگ است . شیشه های دهان گشاد در لاکتومتر نوع zeal جنس ساختی از پلاستیک دارند . این دستگاه نتایج دقیقی را نشان می دهند و به دلیل عملکردی که دوام طولانی دارد بسیار مورد تحسین قرار گرفته اند .

از این دستگاه ها در حوزه های صنعتی استفاده می شود که در آن جا تولید شیر صورت می گیرد ، به همین دلیل ابتدا تست و سپس برای ساخت محصولات گوناگون ارسال می شود . شیری که ما امروز می خوریم سالم باقی می ماند ولی ما متوجه نخواهیم شد که آب نیز در آن قاطی شده است یا نه . در نتیجه به منظور تحقیق در این رابطه استفاده از این دستگاه ها روش بسیار موثری است . اکثر افرادی که به فروش شیر می پردازند ، آب را در شیر مخلوط می کنند تا محتویات شیر غنی که تنها برای بدن ما ضروری هستند را کاهش دهند . به منظور اجتناب از مخلوط کردن آب در شیر از این دستگاه ها استفاده های زیادی می شود و باعث شده است در طول زمان اهمیت آن ها روز به روز بیشتر شود .

 

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات لاکتومتر

 

 

قیمت لاکتومتر

برای اطلاع از قیمت غلظت سنج شیر می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید

[contact-form-7 404 "Not Found"]

 

دیدگاه ها بسته شده است