از دماسنج گوشت به منظور اندازه گرفتن دمای داخل گوشت و دیگر مواد غذایی در حال پختن استفاده می شود . در آزمایش هایی که به منظور مشخص سازی دمای مطلوب از بین رفتن عوامل بیماری زا در گوشت و مواد خوراکی صورت می گیرد ، امکان این وجود دارد که دماسنج گوشت به کار گرفته شود .

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات انواع دماسنج

 

 

کاربرد دماسنج گوشت

درجه بندی این نوع دماسنج بین 60 تا 90 درجه ی سلسیوس و به صورتی است که دمای مطلوب برای انواع گوناگون گوشت را به خوبی به کاربر نشان می دهد . ساختار این مدل دماسنج از یک میله ی فلزی و نمایشگر معمولی یا دیجیتالی شکل گرفته است . میله ی فلزی داخل گوشت یا ماده ی خوراکی در حال پختن قرار داده می شود و در صفحه ی نمایش دما مورد قرائت قرار می گیرد . در برخی از مدل های جدید تر این دماسنج زمانی که دما به حد مطلوب می رسد برق یا چراغ چشمک زن فعال می شود .

به منظور اندازه گرفتن دمای محلول ها یا مایع های با دمای بیش از 100 و کمتر از 200 درجه ی سلسیوس دماسنج دیگری به اسم دماسنج شکر استفاده می شود . از دماسنج شکر به منظور اندازه گیری دمای محلول آب شکر در حال پخت استفاده می شود ، به همین علت به این نام معروف شده است . این نوع دماسنج همانند با دماسنج گوشت است ، با این فرق که توانایی اندازه گیری دما های بالاتری را دارد .

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات انواع دماسنج

 

 

قیمت دماسنج گوشت ؛

برای اطلاع از قیمت دماسنج گوشت می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

دیدگاه ها بسته شده است