هود pcr که با عنوان ورک استیشن pcr نیز شناخته می شود از تجهیزات آزمایشگاهی و یک فضای کاری به شمار می رود که از 3 جناح محصور شده و فضای انجام تقویت DNA یا RNA را به دست می دهد . هود pcr در محیط های آزمایشگاهی ژنتیک و زیست شناسی مورد استفاده قرار می گیرد تا آلودگی مقطعی بین نمونه ها به وجود نیاید . هود pcr جریان های هوایی ندارد تا همین امر سبب جلوگیری از شکل گیری آلودگی شود و به منظور استریل کردن دارای لامپ های UV می باشند . هود pcr قادر به این هستند که با یک دیگر از نظر ابعاد ، داشتن یا نداشتن فیلتر HEPA و یا در اختیار داشتن تایمری به منظور استریل کردن با اشعه ی UV فرق داشته باشند ، در نتیجه پیش از خرید پیش نیاز های خود را در ذهن داشته باشد .

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات تجهیزات اندازه گیری

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات تجهیزات آزمایشگاه طبی

 

 

هود pcr در رابطه با جنبه های کاربردی متنوعی طراحی شده اند از جمله تست های ژنتیک ، تشخیص ژنتیکی پیش از کاشت ، بررسی بافت های پیوندی پیش از پیوند ، تست آنکوژن ( ژن های عامل تومور ) ، معین سازی ارگانیسم های بیماری های عفونی ، کشف مقاومت به آنتی بیوتیک به منظور گسترش روش های درمانی جدید ، کشف زیر نوع های ارگانیسم بیماری در جمعیت های حیوانی به منظور نظارت بر بیماری های اپیدمی بالقوه ، کاربرد های عمومی در زمینه ی جرم شناسی ، پروتکل های اثر انگشت برداری ژنتیکی ، ژنتیک مولکولی ، ایجاد پروب های هیبریداسیون ، کلون کردن DNA ، PCR کمیتی و به علاوه کاربرد های ویژه همانند با آنالیز فیلوژنی DNA در باستان شناسی .

هود pcr بر چندین شکل گوناگون دیده می شوند : واحد های که یک جریان لامینار داخلی و فیلتر های داخلی ULPA یا HEPA در اختیار دارند تا کارآیی فیلتراسیون تا 99.999 درصد افزایش یابد و جلوی ذراتی تا حداکثر اندازه ی 0.3 میکرو متر و بزرگ تر را می گیرند . محفظه های هوا مرده یا هوا ثابت که یک محیط عاری از جریان هوا به وجود می آورند . خصوصیات مفید هود pcr شامل تایمر های دیجیتالی به منظور کنترل خودکار چراغ UV ، طراحی آرگونومیک و پنجره های لولا دار به منظور دسترسی بهتر به محفظه ی درونی ، می شوند . اگر نیاز به فضای کاری بزرگتری دارید ورک استیشن هایی را انتخاب کنید که به نسبت هود pcr در اختیار شما فضای بیشتری قرار می دهند .

PCR-L1 : هود pcr جریان لامینار

PCR-L1 هود استاندارد pcr ما به شمار می رود که فیلتر HEPA در اختیار دارد تا امکان فیلتر کردن هوا را به منظور استریل ماندن نمونه های شما داشته باشد . این ناحیه ی کاری به شکل مداوم تحت گردش مثبت هوای فیلتر شده واقع می شود تا جلوی آلودگی محصول را بگیرد .

PCR-L2 : کلاس 2 ، هود ایمنی زیستی PCR نوع 2

هود های PCR پیشرفته سبب حفاظت از پرسنل آزمایشگاه ، محصول و محیط اطراف می شوند .

PCR-L2 یک هود ایمنی زیستی جریان لایمنار عمودی نوع A کلاس 2 محسوب می شود . این ورک استیشن از کاربر ، محصول و محیط در مقابل ذرات آلاینده و مواد خطرناک هوا برد محافظت می کند . این ورک استیشن به صورت مداوم با فشار مثبت ایزو 5 / کلاس 100 هوای فیلتر شده توسط فیلتر HEPA شستشو می شود تا نمونه های PCR از آلودگی در امان باشند و در همین حین وجود یک جریان هوای درونی سبب محافظت از اپراتور می شود . تقریبا 70 درصد هوا از هر چرخه از راه فیلتر تامین HEPA دوباره به جریان در آورده می شود در حالی که هوای باقی مانده از هود توسط یک فیلتر خروجی HEPA به سمت خارج هدایت می شود .

 

قیمت هود pcr

برای اطلاع از قیمت ورک استیشن pcr می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

دیدگاه ها بسته شده است