تیغ میکروتوم
تیغ میکروتوم | خرید تیغ میکروتوم | فروش تیغ میکروتوم
آوریل 16, 2016
هود pcr
هود pcr یا ورک استیشن pcr | خرید هود pcr | فروش هود pcr
آوریل 16, 2016

دماسنج ماکزیمم و مینیمم یا دماسنج max-min | خرید دماسنج ماکزیمم و مینیمم | فروش دماسنج ماکزیمم و مینیمم

دماسنج ماکزیمم و مینیمم

دماسنج ماکزیمم و مینیمم از تجهیزات آزمایشگاهی که به نام های Six’s thermometer یا دماسنج سیکس یا دماسنج max-min نیز شناخته می شود یک دماسنج ثبت کننده ی دما می باشد که قادر به این است که دما های ماکزیمم و مینیمم را در طول یک محدوده ی زمانی ، به عنوان مثال 24 ساعت ، ثبت کند . استفاده از این دماسنج در حوزه هایی نظیر باغبانی یا هواشناسی برای ثبت حداکثر و حداقل دما های یک محل است . شخصی بریتانیایی به نام جیمز سیکس در سال 1780 به اختراع این دماسنج پرداخت و هنوز با گذشت این همه مدت از آن زمان ، از طراحی مشابهی در ساخت آن استفاده می شود .

 

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات انواع دماسنج

 

 

 

این دماسنج قادر به این است که دمای فعلی و بالاترین و کمترین دما را از آخرین باری که تنظیم شده ، معین کند . دماسنج ماکزیمم و مینیمم به سبب اتفاق افتادن جدا سازی ها در ستون جیوه شهرت دارد که به ویژه پس از حمل این محصول به بازار در جعبه های فروش آن رخ می دهد . چرخاندن دماسنج به صورت نوسانی می تواند معمولا این مشکل را بر طرف کند . نشان گر دماسنج بایستی تا حدی در جیوه دفن شده باشد ، که آن را به صورت مجدد می توان به وسیله ی یک آهن ربا به بالا کشید یا در معرض یک دمای بسیار بالا قرار داد که سبب شود نشان گر در حالت غیر پوشیده واقع شود .

دماسنج ماکزیمم و مینیمم بدون جیوه

در طراحی اصلی دماسنج ماکزیمم و مینیمم استفاده از جیوه دیده می شود که در اکثر کاربرد ها به وسیله ی اتحادیه ی اروپا و برخی از بخش های دیگر دنیا منبع شده است .

در سال 2006 ، شرکت سهامی خاص محدود بریتانیایی S.Brannan & Sons پتنتی به منظور ساخت یک نسخه ی فاقد جیوه ی دماسنج ماکزیمم و مینیمم سیکس به دست آورد که به جای جیوه دو مایع غیر قابل ترکیب شدن با هم با پشتیبانی از یک شاخص استفاده می شوند . این دماسنج عملکردی همانند با نوع دارای جیوه ، دارد . دماسنج های الکتریکی اغلب اوقات دارای توانایی ثبت حداکثر و حداقل مقدار دما می باشند .

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات انواع دماسنج

 

 

قیمت دماسنج ماکزیمم و مینیمم

برای اطلاع از قیمت دماسنج max-min می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

دیدگاه ها بسته شده است