تجهیزات آزمایشگاه پتروشیمی در صنعت پتروشیمی متداول ترین تجهیزاتی به شمار می روند که به منظور آزمایش محصول ، اجزای محصول و فرآورده های جانبی پتروشیمی از روغن خام ، سوخت ، گاز طبیعی ، نفت خام ، و روغن و گاز بالا دستی ( Upstream oil and gas ) به کار گرفته می شوند .

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات تجهیزات اندازه گیری

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات تجهیزات آزمایشگاه طبی

 

سایر جنبه های کاربردی تجهیزات آزمایشگاه پتروشیمی شامل این موارد می شوند : ابزاری که به منظور تست جنبه های گوناگون پتروشیمی ، هر چیزی از ویسکوزیته گرفته ، تا نقطعه ی اشتعال ، امکان کاستن اصطکاک ، و اندازه گیری های گوناگون خصوصیات فیزیکی ، خلوص ، رفتار و پایداری ، به چشم می خورند .

در آزمایشگاه پتروشیمی چه نوع تجهیزاتی مورد استفاده قرار می گیرند

تجهیزات آزمایشگاه پتروشیمی و نفت و گاز ، از جمله تست نقطه ی اشتعال ، تجهیزات تقطیر ، آنالایزر فشار بخار ، آنالایز پایداری اکسیداسیون ، آنالایزر فلز های ناچیز ، آنالایزر عدد اکتان ، محتوی آب ، چگالی سنج و ویسکومتر می باشند . صد ها تست در رابطه با تست های پتروشیمی به چشم می خورد که می شود به عنوان مثال به پروتکل های ASTM ISO اشاره داشت .

ضرورت استفاده از کدام یک از تجهیزات آزمایشگاه پتروشیمی بیشتر است

با توجه به محیط آزمایشگاهی که در آن کار می کنید ، شاید بهتر باشد در عوض تهیه ی جا در درون آزمایشگاه برای تجهیزات و مراقبت از آن ها ، نمونه ها برای تست به محیط بیرون ارسال شوند . برای انجام تست های داخلی و تغییر های ناگهانی سریع ، به کار بردن یک سری ابزار انتخابی لازم می باشد .

در رابطه با آنالیز های شیمیایی

آنالایزر های عنصری ، همانند با آنالایزر های احتراق ، آنالایزر سولفیت و طیف سنج های جرمی راه حل های وسیعی را به منظور آنالیز ترکیب های شیمیایی محصولات پتروشیمی به دست می دهند .

در رابطه با تست های فیزیکی می شود ویسکومتر ها ، رئومتر ها و تستر های نقطه ی اشتعال را به کار برد که تعداد اندکی از سیستم های گوناگون آزمایشگاهی به کار برده شده در تست های دارو سازی می باشند .

 

قیمت تجهیزات آزمایشگاه پتروشیمی

برای اطلاع از قیمت دستگاه های آزمایشگاه پتروشیمی می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

دیدگاه ها بسته شده است