تجهیزات آزمایشگاه تشخیص طبی عبارت از ابزاری می باشند که برای آشکار سازی نشان گر های حالت بیماری و سلامت به کار گرفته می شوند . به دنبال استفاده از آنالایزر های تشخیصی یک سری از موارد کلیدی تحت اندازه گیری قرار می گیرند .

تجهیزات آزمایشگاه تشخیص طبی شامل موارد زیر می شوند

 • نشان گر های متابولیک ( شیمی خون ) نظیر گلوکز ، اوره ، و پتاسیم
 • تست های عملکرد کبد
 • شاخص های حمله ی قلبی و بیماری قلب
 • نشان گر های بیماری تیروئید
 • اندازه ی سلول خونی و شمارش سلول های مختلف خونی
 • عفونت میکروبی و ویروسی نظیر HIV یا Pylori
 • نشان گر های ایمنولوژیکی و آنتی بادی ها

طیف گوناگونی از ابزار تجهیزات تشخیص طبی

هر گونه آزمایشگاه تشخیص طبی دارای یک سری اجزای مرکزی می باشد که عبارت می باشند از آنالایزر های شیمی ، آنالایزر های سنجش ایمنی ، کیت های سنجشی و آنالایزر های هماتولوژی . آنالایزر های تخصصی برای سنجش هایی به چشم می خورند که انجام آن ها کمتر متداول می باشد ، یا هنوز به شکل خودکار شده نیستند . به علاوه ، کیت های ارزیابی را می شود به منظور بررسی های بالینی در مجموعه های کوچک تر یا در دسته های کوچکتر ، خریداری کرد . معمولا این کیت ها را می شود به همراه تجهیزات آزمایشگاه تشخیص طبی استاندارد آزمایشگاهی همانند با یک طیف سنج ، و دیگر تجهیزات به کار گرفته شده برای تست های الایزا استفاده کرد .

آنالایزر های تشخیصی در رابطه با موارد گوناگون از نظر حساسیت ، پرتال بودن و راندمان کاری دیده می شوند که محدوده ی گسترده ای از حوزه های کاری را شامل می شوند از آنالایزر های بزرگی که در آزمایشگاه خدمات مرکزی استفاده می شوند گرفته تا ابزار پرتابلی که در کنار تخت بیمار به کار گرفته می شوند .

ویژگی های کلیدی که هنگام تجهیزات تشخیص طبی باید در خاطر داشت

در تصمیم گیری های شما دو پارامتر مهم می توانند دخیل باشند که شامل مجموعه ای می شود که در آن تجهیزات آزمایشگاه تشخیص طبی به کار گرفته می شوند و پایبندی به قوانین :

 • در علوم تحقیقاتی می شود از کیت ها و روش های RUO ( فقط به منظور استفاده برای تحقیق ) به منظور کامل سازی ابزارشان استفاده کرد .
 • در مجموعه هایی که تست های پزشکی از بیمار گرفته می شود ، تجهیزات آزمایشگاه تشخیص طبی مورد تایید FDA و کیت های مورد تایید به منظور استفاده ی IVD استفاده می شوند .
 • بازده کاری و طراحی و ابعاد ابزار مورد نظر را با حجم کاری پیش بینی شده در محیط آزمایشگاهی خود تطبیق دهید .
 • در رابطه با نقطه ی مراقبت ( point of care ) تجهیزات ، پایبندی به استاندارد های CLIA ( اصلاحات بهبود آزمایشگاه بالینی ) لازم برای بررسی هم تجهیزات آزمایشگاه تشخیص طبی و هم پرسنل باید به چشم بخورد . دنبال کردن دستور العمل های کارخانه و مستند کردن کالیبراسیون ها ، آموزش ها ، نگهداری و دیگر قوانین نقش بارزی دارند .
 • هنگام سنجش نقطه ی مراقبت ابزار ، پیچیدگی های آموزشی درگیر با استفاده از یک ابزار ویژه را در ذهن داشته باشید .

 

 

قیمت تجهیزات تشخیص طبی

برای اطلاع از قیمت دستگاه های آزمایشگاه تشخیص طبی می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

دیدگاه ها بسته شده است