ساختار شکل گرفته ی پیپت واشر از مجموعه ای از سلول ها است که به منظور پذیرش پیپت ها باز می باشند . هر سلول از یک روزنه در بالا به منظور پذیرش پیپت هایی که بایستی شسته شوند به همراه یک منفذ انتهایی شکل گرفته است . یک غشای حمایتی نقش پشتیبان از سلول ها را دارد به صورتی که منفذ بالایی به منظور دریافت پیپت هایی که بایستی شسته شوند در دسترس است . یک شلنگ متصل با منفذ انتهایی روی سلول ها در ارتباط قرار دارد . هر سلول در غشای حمایتی با خط متقاطعی که به سوی افق در حال گسترش است حمایت می شود . هر کدام از سلول های حمایتی یک غشای سلولی دارند که یک عرض بالایی و یک عرض پایینی دارد . این عرض بالا پهن تر و در پایین باریک تر است . هر غشای سلولی از نظر شکل مخروطی شکل است . یک محفظه نیز دیده می شود که مایع شستشو را در خود جا داده و آن را دوباره به گردش در می آورد و در همان حال یک قسمت جلویی باز دارد که سبب می شود سلول ها بهتر در دسترس باشند .

قسمت های مختلف یک پیپت واشر

1) مجموعه ای از سلول ها به منظور دریافت پیپت ها ، که هر سلول قید شده از یک روزنه در بالا برای پذیرش پیپت هایی که قرار است شسته شوند به همراه یک منفذ در پایین شکل گرفته است .

2) یک غشای حمایتی به منظور پشتیبانی از سلول های نام برده شده با منافذ بالایی ذکر شده که برای پذیرش پیپت هایی که باید شسته شوند در دسترس است .

3) یک سیستم شلنگ به همراه منافذ انتهایی نام برده شده بر روی سلول های ذکر شده .

4) یک شلنگ تامین که به سیستم شلنگ نام برده شده در ارتباط است .

قواعد شستشوی پیپت واشر

1- پس از استفاده ، نوک پیپت ها را به طرف بالا در جار های پیپت در هر قفسه واقع دهید .

پیپت جار ها اندکی آب با کلوروکس دارند تا عامل منع کننده ای برای رشد باکتری ها باشد . سطح آب در جار باید آن قدر بالا باشد که تمامی نوک ها غوطه ور باشند . در غیر این صورت آکریل آمید و آگار در راس پیپت سخت می شوند و پیپت را بایستی دور انداخت به این علت که تمیز کردن آن سخت می شود . اگر برای آگار و آکریل آمید از پیپت ها استفاده می کنید ، لطفا پیش از قرار دادن در جار آن ها را زیر آب بگیرید .

2- پیپت ها را به صورت روزانه داخل سبد جمع آوری کنید . پیپت های کثیف را یک یا دو بار زیر جریان آب بگیرید .

3- پیپت ها را در دترجنت ( پاک کننده ) غوطه ور کنید .

4- فورا پس از حذف دترجنت ، پیپت ها را شبانه ( یا کمتر از 4 ساعت ) در آب سرد در پیپت واشر آب بکشید .

5- پیپت ها را به مدت یک ساعت در آب اسمز معکوس خانگی آب بکشید .

6- پیپت ها را در مجاورت با هوای محیط با استفاده از پارچه خشک کرده و در بالای سبد قرار دهید .

7- با دست کردن دستکش ، پیپت ها را مرتب کنید .

قیمت پیپت واشر ؛

برای اطلاع از قیمت پیپت واشر می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید

[contact-form-7 404 "Not Found"]

دیدگاه ها بسته شده است