محبوبیت دستگاه ضخامت سنج که از تکنیک های اندازه گیری مافوق صوت استفاده می کند روز به روز بیشتر می شود . این دستگاه از روش های تخریبی پشتیبانی می کند یا به منظور اندازه گیری ضخامت سطح چوب و محصولات چوبی جایگزین آن ها می شود .

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات انواع ضخامت سنج

استفاده از روکش ها در زمینه های گوناگون می باشد . تعدادی برای ترمیم ، حفاظت ، ضد آب سازی و زیبا سازی ساختار های چوبی استفاده می شوند . تعدادی دیگر طراحی خاصی داشته تا منافذ را بپوشانند و پر کنند و یک بافت سطحی هنری و زیبا شکل دهند . فرآیند های ترمیم و یا حفاظت از سطح چوب این امکان را فراهم می کنند که مواردی که در این راستا به کار گرفته می شوند به درون چوب جذب و سفت شوند و یک نوع لایه ی حفاظتی محکم شکل گرفته که تحت تاثیر پوسته پوسته شدن قرار نمی گیرد .

دلیل اندازه گیری ضخامت

طراحی روکش ها به این دلیل است که هنگامی که در یک طیف ضخامتی زیاد ، همانند با آن چه که توسط کارخانه مشخص شده است ، به کار گرفته می شوند ، بهترین عملکردی که دارند را نشان دهند . به عنوان نمونه ، جلا دهنده های تبدیلی در مقایسه با دیگر روکش ها سخت تر می باشند و نبایست در ضخامت های خشک بیشتر از 5 میل استفاده شوند تا جلوی شکنندگی رنگ و جلا گرفته شوند . لاک نیترو سلولزی بایستی معمولا در مقداری کمتر از 3 میل استفاده شود ، توسط یک دستگاه ضخامت سنج سطح امکان اندازه گیری دقیق این اندازه وجود دارد .
جنبه های مثبت دیگری نیز برای اندازه گیری دقیق ضخامت توسط دستگاه ضخامت سنج وجود دارد . شرکت ها از ضخامت سنجی برای بررسی روکش به کار برده شده استفاده می کنند تا مشخص شود روکش مورد نظر طبق پیشنهادات کارخانه می باشد یا خیر . جدا از این ، استفاده از ضخامت بیش از حد فیلم این امکان را فراهم می کند که کیفیت نهایی به شکل بارزی کاهش یابد . در پایان به منظور کاستن تعداد کار هایی که باید به صورت داخلی انجام شود از تست های متداول می توان استفاده کرد که به دنبال آن احتمال برگشت مشتری به خاطر نقص هایی که در کار نهایی وجود دارد کمتر خواهد شد .

چگونه می شود به بهترین شکل ممکن تست را توسط دستگاه ضخامت سنج انجام داد ؟

استفاده از دستگاه ضخامت سنج به منظور تست بر روی فلز ، بررسی ضخامت روکش برای کنترل کیفی و اهداف بازرسی امری متداول و عادی است . هنگامی که پایه فلز از فولاد کربنی باشد ، از یک روش مغناطیسی استفاده می شود . دستگاه ضخامت سنج جریان گردابی برای سایر فلزات همانند با مس و آلومینیوم به کار گرفته می شود .

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات انواع ضخامت سنج

قیمت ضخامت سنج

برای اطلاع از قیمت ضخامت سنج می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

 

دیدگاه ها بسته شده است