شیکر اوربیتال یک دستگاه آزمایشگاهی با در اختیار داشتن یک حرکت یکنواخت و تحت شرایط خواسته شده اعتبار بیشتری نیز دارد . برای این دسته از شیکر ها هم چنین می توان بر اساس کاربرد و پیش نیاز ها زمان کار و سرعتشان را برنامه ریزی کرد .

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات شیکر اوربیتالی

 

انکوباتور های شیکر اوربیتال برای مواردی مناسب هستند که در آن ها نیاز به لرزش به همراه حرارت می باشد و پلت فرم به همراه فلاسک های نمونه پوشانده می شوند . این نوع شیکر ها را با عایق نیز می شود پشتیبانی کرد تا پایداری دمایی داشته باشند و این امکان نیز وجود دارد که برای دیدن محیط داخل دری شیشه ای برای آن ها تعبیه کرد . حضور محفظه ی خارجی ساخته شده از ورقه ی M.S و محفظه ی داخلی که جنسی از فولاد ضد زنگ محکم دارد یک نوع پایداری برای سیستم به وجود می آورند . وجود یک سرعت سنج دیجیتالی نیز باعث افزایش ثبات عملکرد آن می شود .

کاربرد های شیکر اوربیتال

شیکر اوربیتال یک شیکر و میکسری است که با در اختیار داشتن سرعتی کم به منظور کشت ریز ارگانیسم ها ، شستن لکه ها و مخلوط کردن کلی مفید می باشد . در خود می تواند حتی در دو ردیف چندین بالن ( فلاسک ) را جا دهد .
یکی از خصوصیات خوب شیکر اوربیتال عدم وجود نوسان و خروجی حرارتی کم برای این نوع تجهیزات آزمایشگاهی می باشد . چنین چیزی به کارشناس اجازه می دهد تا شیکر را درون انکوباتور استاندارد یا کشت سلولی قرار داده و به شکل موثری آن انکوباتور را به یک انکوباتور لرزاننده ( هم انکوباتور و هم شیکر ) تبدیل کند .
شیکر اوربیتال یک شیکر و میکسر با سرعت کم است که برای کشت میکروب ها ، شستن لکه ها و مخلوط کردن کلی مفید است. می تواند در خود چندین بالن ( فلاسک ) را حتی در دو ردیف جا دهد.

سوالاتی که نیاز است زمان انتخاب شیکر اوربیتال از خود بپرسید :

• میزان فضایی که در اختیار دارید ؟ محل قرارگیری شیکر روی زمین یا روی میز آزمایشگاهی خواهد بود ؟
• مقدار محدوده ی دمایی مورد نیاز به چه میزان است ؟
• مقدار سرعت مورد نیاز به چه میزان است ؟
• داخل شیکر قصد قرار دادن چه نوع ظروفی را دارید ؟
• تنوع شکلی این ظروف به چه نحو است ، آیا مشابه هستند ؟
• در آن واحد نیاز به قرار دادن چند ظرف با سایز تعیین شده در شیکر ، دارید ؟
• مقدار وزنی که به شیکر تحمیل می شود چه میزان خواهد بود ؟
• آیا دقت دمایی و سرعت فاکتور های مهمی می باشند ؟
• تعداد افرادی که از این دستگاه استفاده خواهند کرد چند نفر خواهد بود ؟
• برای خرید چه مقدار بودجه دارید ؟

شیکر دیجیتال یا آنالوگ ؟

بین این دو نوع شیکر یعنی نوع دیجیتال و آنالوگ چندین اختلاف وجود دارد . اگر آزمایشگاه شما از نوع آنالوگ است و تصمیم دارید به همین نحو حفظ شود ، از نظر اقتصادی خرید شیکر اوربیتال های آنالوگ به نسبت نوع دیجیتال به صرفه تر خواهد بود . معمولا این مقدار صرفه جویی به میزان 20 درصد می باشد .

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات شیکر اوربیتالی

 

قیمت شیکر اوربیتال آزمایشگاهی

برای اطلاع از قیمت شیکر اوربیتال می توانید در فرم زیر درخواست خود را با جزئیات ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

 

دیدگاه ها بسته شده است