کاغذ PH سنج
فروش انواع کاغذ PH و کاغذ تورنسل
سپتامبر 28, 2015
ماسک تنفسی
ماسک آزمایشگاهی | خرید ماسک آزمایشگاهی | فروش ماسک آزمایشگاهی
سپتامبر 28, 2015

استوانه مدرج و مزور شیشه ای و پلاستیکی آزمایشگاهی کلاس a و b | خرید و فروش و قیمت استوانه مدرج 5 و 10 و 25 و 50 و 100 و 250 و 500 و یک لیتری با امکان خرید اینترنتی

ارائه دهندگان این محصول


استوانه مدرج ( مزور یا سیلندر اندازه گیری ) از شیشه آلات آزمایشگاهی اصلی در حجم سنجی و تیتراسیون در آزمایشگاه می باشد، استوانه مدرج یک استوانه با پایه ای شش ضلعی یا دایره شکل و دارای دهانه ای خاص برای ریختن مایعات می باشد، که از پایین تا بالا به صورت کاملا دقیق درجه بندی شده.

کاتالوگِ شیشه آلات آزمایشگاهیِ شات دوران آلمان

 

کاتالوگِ شیشه آلات آزمایشگاهیِ پیرکس انگلستان

کاربرد استوانه مدرج

جهت اندازه گیری و مخلوط کردن حجم دقیقی از مایعات و محلول ها در آزمایشگاه.

خصوصیات استوانه مدرج

دقت حجم سنجی استوانه مدرج از بورت و پیپت کمتر و از ظروفی مانند ارلن و بشر بیشتر می باشد.
جنس استوانه مدرج می تواند از شیشه معمولی، شیشه بروسیلیکات 3/3 مقاوم در برابر حرارت، پلاستیک و یا تفلون باشد و در حجم های متنوعی از یک میلی لیتر تا چند لیتر تولید میگردد.

برند های عرضه کننده ی استوانه مدرج

اصلی ترین برند های عرضه کننده شیشه آلات آزمایشگاهی که عرضه کننده ی استوانه مدرج می باشند شامل پیرکس انگلستان Pyrex ، شات دوران آلمان schott duran ، بویکو آلمان Boeco ، تی جی آی آلمان TGI ، کوئیک فیت انگلستان Quickfit ، جی تک انگلستان Jaytec ، زیماکس چک Simax و برند آلمان WVR Brand می باشند و هر یک دارای استاندارد خاص خود در دقت درجه بندی و تحمل دمایی می باشند که در کاتالوگ محصولات ذکر می گردد.
استوانه مدرج ، پیپت و شیشه آلات مدرج حجم سنجی ( تیتراسیون ) در آزمایشگاه دارای دو کلاس A و B از لحاظ دقت درجه بندی می باشند، کلاس A دارای حداکثر خطای نصف کلاس B و کلاس B دارای تلورانس خطای برابر با دقت درجه بندی می باشد.
نمونه های تقلبی بسیاری برای شیشه آلات حجم سنجی نظیر بورت در بازار فروش لوازم آزمایشگاهی ایران وجود دارد که دارای خطای بسیار بیشتری از خطای ذکر شده در کاتالوگ آن ها می باشد و با توجه به شباهت بسیار شکل ظاهری و بسته بندی این محصولات با نمونه های اصلی، تنها روش مطمئن برای صحت اندازه گیری آن ها آزمایش حجم سنجی در آزمایشگاه همراه با یک ظرف تیتراسیون معتبر میباشد.

 

قیمت استوانه مدرج

برای اطلاع از قیمت مزور شیشه ای می توانید در فرم زیر درخواست خود را با جزئیات ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

دیدگاه ها بسته شده است