ارائه دهندگان این محصول


پیپت سرولوژی ( یا در تعریفی دیگر پیپت انتقالی حجمی ) نوعی شیشه آلات آزمایشگاهی کالیبره شده ی دمایی می باشد که به منظور انتقال حجم دلخواهی از مایع از یک ظرف به ظرف دیگر به کار گرفته می شود . شاخص های نشان دهنده ی حجم پیپت به نحوی تحت عمل کالیبراسیون قرار گرفته اند تا در دما های بین 20 تا 25 درجه ی سانتیگراد ، کم یا بیش دما های استاندارد اتاق ، دقت بالایی داشته باشند .

پیپت سرولوژی که در کلاس های درس زیست شناسی به احتمال زیاد استفاده می شود و بر دو شکل مختلف است : TC ( دارا بودن ) یا TD ( تحویل دادن ) .

هر دو شکل مختلف این پیپت این امکان را دارند که تمام حجمی که در نوک قرار دارد را ارائه دهند . اگر نوک پیپت دو حلقه داشته باشد ، با پیپتی از نوع ” فوتی ” مواجه هستیم و باید به منظور خارج سازی آخرین قطره ی محلول فوت کرد . به منظور فوت کردن یک پمپ پیپت به کار گرفته می شود ، به هیچ وجه از دهان خود استفاده نکنید .

پیپت های مور در نوک خود دارای مقدار کالیبره شده ی آخرین میلی لیتر نمی باشند و فقط بایستی به منظور ارائه ی حجم های مشخصی به دنبال کشیدن محلول به داخل پیپت ، به کار گرفته شوند . استفاده از پیپت های مور فقط در برنامه های آموزشی می باشد .

استفاده از پیپت سرولوژی به همراه پمپ های پیپت می باشد .

تولید پیپت سرولوژی معمولا در قالب یک آیتم یک بار مصرف صورت می گیرد . نحوه ی بسته بندی آن ها در بسته های چند تایی یا تکی می باشد و تقریبا همواره از قبل استریل شده اند .

اندازه گیری و خواندن حجم ها در پیپت سرولوژی

در محیط آزمایشگاه به شکل معمول از پیپت های 1, 5, 10 و 25 میلی لیتری استفاده می شود . این پیپت سرولوژی دارای برچسب معینی می باشد به نحوی که به خوبی علامت های حجمی و زیر تقسیم ها مشخص شده می باشند .

اندازه گیری حجم ها بایستی به نحوی صورت گیرد که حجم کل تحویل داده شود و پیپت به شکل کامل از مایع تهی شود ، یا ، شما می توانید از تحویل مایع به شکل نقطه به نقطه استفاده کنید ( یعنی تا یک علامت یک حجم مایع را خالی کنید و سپس تا علامت دیگر تا این که در پایان تمامی حجم مورد نظر ارائه شود ) . طبق نظری که بعضی از افراد دارند روش دوم دقت بسیار بیشتری دارد .

دقت پیپت سرولوژی

دقت این پیپت ها از کوچک ترین میزانی که مشخص شده است بیشتر نیست . اگر به کار با دقت بیشتری نیاز است ، می توانید از ترکیب پیپت سرولوژی با میکرو پیپت استفاده کنید .

 

قیمت پیپت سرولوژی

برای اطلاع از قیمت پیپت سرلوژی می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

دیدگاه ها بسته شده است