ارائه دهندگان این محصول


جهت خرید این محصول می توانید درخواست تان را از طریق ایمیل یا پیامک زیر ارسال نمایید تا کارشناسان فروش در اسرع وقت نسبت به آن رسیدگی نمایند

ایمیل : [email protected]

پاسخگویی پیامکی و تلگرامی : 09196787718

پیپت ژوژه یا به عبارتی پیپت حباب دار از شیشه آلات آزمایشگاهی این قابلیت را به کاربر می دهد که یک حجم مایع را به شکل های بسیار دقیقی تحت اندازه گیری قرار دهد . این پیپت ها دارای یک حباب بزرگ با یک قسمت باریک طویل در بالا به همراه علامت های مدرج می باشند که کالیبره کردن آن برای یک حجم مشخص صورت گرفته است ( همانند بالن ژوژه ) .

کاتالوگِ شیشه آلات آزمایشگاهیِ شات دوران آلمان کاتالوگِ شیشه آلات آزمایشگاهیِ پیرکس انگلستان

شیوه ی به کارگیری پیپت ژوژه

یک سری از پیپت های حجمی در انتهای قسمت بالایی خود عنوان TD را دارند که طراحی آن ها به این منظور صورت گرفته است که حجم معین شده ی روی پیپت را ارائه دهند ( این حجم مایع از آن ها به بیرون هدایت شود ) . همواره یک مقدار مایع پس از استفاده از پیپت در نوک پیپت ژوژه به چشم می خورد . اگر این مایع ریخته شود شما اندکی بیشتر از حد ظرفیت مشخص شده ی پیپت ، مایع تحویل داده اید . تقریبا همه ی پیپت ها از نوع پیپت های TD می باشند . با آن که ، شکل دیگری از پیپت ها نیز به چشم می خورد یعنی آن دسته از پیپت هایی که عنوان TC را بر خود دارند و به این منظور طراحی شده اند که میزان حجم معین شده بر روی پیپت را در خود داشته باشند . در نتیجه ، تمامی مایعی که در این نوع پیپت ژوژه به چشم می خورد بایستی به منظور فراهم سازی حجم مطلوب به بیرون هدایت شود .

اگر در نوک خارجی پیپت ژوژه یک قطره مایع آویزان باشد ، نوک پیپت را بایستی داخل محلولی که با پیپت از آن برداشته شده است فرو برد تا این قطره از بین رود ، اگر چنین عملی صورت نگیرد شما اندکی کمتر از حجم مورد نظر با پیپت ژوژه برداشت می کنید .

اگر پیپت های ژوژه کثیف نباشند و به شکل درستی مورد استفاده قرار گیرند دقیقا همان میزان حجمی که برای آن ها معین شده است را ارائه می دهند .

شیوه ی شستن یک پیپت ژوژه

  • نصفی از آن را با آب مقطر پر کنید .
  • در حینی که پیپت ژوژه را به شکل افقی نگه داشته اید ، آن را بچرخانید . این اطمینان را داشته باشد که آب با تمامی جوانب تماس برقرار می کند . آب را خارج کنید .
  • با مایعی که بایستی با پیپت کشیده شود دو مرحله ی قبلی را تکرار کنید .

تمیز بودن پیپت ها در صورتی است که بعد از کامل کردن عمل استفاده از پیپت ژوژه هیچ نوع مایعی به جوانب مختلف آن نچسبیده باشند . اگر چنین چیزی مشاهده شد پیپت را بایستی به منظور تمیز کردن به وسیله ی یک تکنیسین آزمایشگاه ، برگرداند .

بعد از این که کارتان در آزمایشگاه به پایان رسید ، همواره شستشوی پیپت را با آب مقطر انجام دهید ، قبل از برگرداندن پیپت این عمل را حداقل دو تا سه بار انجام دهید .

کاتالوگِ شیشه آلات آزمایشگاهیِ شات دوران آلمان کاتالوگِ شیشه آلات آزمایشگاهیِ پیرکس انگلستان

قیمت پیپت ژوژه

برای اطلاع از قیمت پیپت حبابدار می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

دیدگاه ها بسته شده است