ارائه دهندگان این محصول


جهت خرید این محصول می توانید درخواست تان را از طریق ایمیل یا پیامک زیر ارسال نمایید تا کارشناسان فروش در اسرع وقت نسبت به آن رسیدگی نمایند

ایمیل : [email protected]

پاسخگویی پیامکی و تلگرامی : 09196787718

قیف هایی که مخصوص استفاده در آزمایشگاه شیمیایی ساخته شده اند ، قیف شیشه ای آزمایشگاه نامیده می شوند . شکل های مختلفی از قیف شیشه ای آزمایشگاه به چشم می خورد که برای کاربرد های تخصصی از آن ها استفاده می شود . قیف شیشه ای آزمایشگاه صافی ، قیف های خاردار ( از نظر شکلی مشابه با گل های thistle ) ، و قیف شیشه ای آزمایشگاه چکاننده شیر هایی می باشند که امکان اضافه کردن آهسته ی یک مایع به فلاسک را فراهم می کنند .

 

کاتالوگِ شیشه آلات آزمایشگاهیِ شات دوران آلمان

 

کاتالوگِ شیشه آلات آزمایشگاهیِ پیرکس انگلستان

 

در رابطه با جامدات ، یک قیف شیشه ای آزمایشگاه گرد با یک تنه ی کوتاه و پهن شایسته تر می باشد و علت آن این است که به سادگی مسدود نمی شد . قیف های صافی ، بوخنر و قیف های Hirsch هنگام به کارگیری با کاغذ صافی ، به منظور حذف ذرات در مایع در فرآیندی به نام فیلتراسیون می توانند استفاده شوند . در رابطه با کاربرد هایی که در آن ها نیاز به دقت بیشتری می باشد ، در دو قیف آخر احتمال دارد کاغذ صافی با یک پودر شیشه ی متخلخل جایگزین شود . قیف های جدا کننده در استخراج مایع – مایع استفاده می شوند .

به علت خنثی بودن شیشه به نسبت فلزات و پلاستیک شاهد استفاده ی این ماده در کاربرد های آزمایشگاهی می باشیم . گرچه جنس ساخت قیف های پلاستیکی از پلی اتیلن غیر واکنشی می باشد و به منظور انتقال حلال های آبی به کار گرفته می شوند . پلاستیک معمولا در ساخت قیف های گرد استفاده می شود که در زمان استفاده ی معمولی در تماس با حلال قرار نمی گیرد .

شکل های مختلف قیف شیشه ای آزمایشگاه

  • قیف های ساده که در اندازه های گوناگون با داشتن گردن های بلند تر یا طویل تر به چشم می خورند .
  • قیف های صافی دارای گردنی می باشند که از نظر نازکی همانند با یک لوله ی موئین می باشند که سبب بالا رفتن میزان تاثیر کاغذ های صافی بوده و در نتیجه سرعت فرآیند صاف کردن را بالا می برند .
  • قیف های گرد یک گردن پهن و کوچک برای ریزش سریع پودر ها دارند .
  • قیف های جدا کننده به شکل گلابی می باشند . آن ها دارای یک کلاهک و یک گردن کوتاه هستند و یک شیر حتی به منظور خارج سازی مایعات دارند . استفاده از آن ها به منظور آهسته خارج سازی مایعات ترکیب نشدنی است . امکان درجه بندی آن ها نیز وجود دارد گرچه به شکل متداولی این امر دیده نمی شود .
  • قیف های Hirsch بیشتر به شکل قیف های نرمال می باشند و در قسمت انتهایی خود به منظور انجام فیلتراسیون سریع دارای سوراخ ها یا شیشه ی متخلخل می باشند .
  • قیف های چکاننده قیف هایی هستند استوانه ای شکل ، درجه بندی شده با داشتن لولا های شیشه ای مات مخروطی استاندارد . استفاده از آن ها معمولا به همراه یک تعادل دهنده ی فشار می باشد .
  • جنس ساخت قیف های بوخنر از پورسلین می باشد و یک صفحه از شیشه ی متخلخل یا پورسلین سوراخ شده دارند . استفاده از آن ها برای عمل فیلتراسیون تحت فشار کم با یک فلاسک بوخنر می باشد .
  • قیف فیلتراسیون داغ ، شکلی از قیف ها می باشد که کمتر به چشم می خورد و در آن قیف به وسیله ی یک مایع گرما دیده احاطه و پوشانده شده است .
  • قیف های چکاننده عبارت می باشند از قیفی سیلندری شکل ، درجه بندی شده با لولا های شیشه ای مات مخروطی استاندارد . از آن ها اغلب اوقات به همراه یک تعادل دهنده ی فشار استفاده می شود .
  • قیف Eco مجهز به یک درپوش محکم و درز بند می باشد تا سبب کاهش آلودگی شده و پیروی کننده از قوانین EPA و OSHA باشد .

 

قیمت قیف شیشه ای

برای اطلاع از قیمت قیف آزمایشگاهی می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

دیدگاه ها بسته شده است